خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / محسن مسلمان : باید فاتحه این فوتبال را بخوانیم
mohsen mosalman new face

محسن مسلمان : باید فاتحه این فوتبال را بخوانیم

هافبک تیم پرسپولیس به انتقاد از شعارهای هواداران تبریزی علیه هادی نوروزی پرداخت و آن را غیر قابل باور دانست.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محسن مسلمان پس از پیروزی 2 بر صفر پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی گفت: پس از سختی‌هایی که کشیدیم بالاخره توانستیم قهرمان شویم. صد هزار مرتبه خدا را بابت این قهرمانی شکر می‌کنم و خوشحالم که زحماتی که کشیدیم نتیجه داد.

وی با اشاره به عدم موفقیت بازیکنان پرسپولیس در برگزاری جشن قهرمانی، خاطر نشان کرد: به هر حال طرفدارها به ما لطف داشتند. متاسفم که هواداران تبریزی امروز به هادی نوروزی هم توهین کردند. همه هادی را می‌شناسند آن خدا بیامرز سال‌‌ها برای فوتبال ایران زحمت کشید و همه هم می‌دانند که او چطور از دنیا رفت. باید فاتحه این فوتبال را بخوانیم و برای هوادارانی که به ورزشگاه آمدند متاسفم.

مسلمان تصریح کرد: سال گذشته ما آرزویمان قهرمانی بود و می‌خواستیم آن را به هادی نوروزی تقدیم کنیم، اما نتوانستیم این کار را انجام بدهیم. حالا که قهرمان شدیم این قهرمانی را به مرحوم نوروزی تقدیم می‌کنیم.

بازیکن تیم پرسپولیس به انتقاداتش از رفتار هواداران تبریزی ادامه داد و گفت: هواداران نباید اینطور رفتار می‌کردند برای فوتبال ایران و این تماشاگرانش متاسفم. امیدوارم دیگر شاهد این رفتارها نباشیم.

عکس های مدل موی جدید محسن مسلمان

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *