خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / رضا عنایتی : افتخار می‌کنم ذخیره دایی، هاشمیان، عزیزی و کریمی بودم
enayati khodahafezi esteghl

رضا عنایتی : افتخار می‌کنم ذخیره دایی، هاشمیان، عزیزی و کریمی بودم

مهاجم صبا پس از خداحافظی از فوتبال گفت که این بازیکن را نخواستند و استقلال را ترک کرده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم،رضا عنایتی پس از پایان دیدار استقلال – صبا، درباره خداحافظی‌اش از فوتبال در پایان فصل جاری، گفت: برای من روز خیلی سختی بود. جلوی هوادارانی بازی می‌کردم که سال‌ها با آنها خاطره داشتم. اجازه بدهید اول از روند بازی بگویم و بعد در مورد خداحافظی‌ام صحبت کنم؛ ما امروز پس از اینکه 10 نفره شدیم، تحت فشار بودیم. باز هم می‌توانستیم گل نخوریم.

وی افزود: از هواداران استقلال تشکر ویژه‌ای دارم. من مدیون آنها هستم. برای استقلال آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم این تیم بتواند دل هوادارانش را شاد کند. هر چقدر استقلال بالاتر برود، من هم خوشحال می‌شوم.

بازیکن سال‌های نه چندان دور تیم استقلال، در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نبود با یک مراسم رسمی از هواداران استقلال خداحافظی می‌کردید، گفت: فوتبال همین است. شما تا وقتی که در اوج هستید، همه دوست‌تان دارند. برای یک بازیکن در همه جای دنیا این اتفاق رخ می‌دهد که وقتی سال‌ها در اوج است، در یک مقطعی از دوران اوجش فاصله می‌گیرد. متاسفانه این موضوع در فوتبال ما جا نیفتاده  است. بازیکنی که هشت، نه سال برای یک تیم زحمت می‌کشد و جوانی‌اش را می‌دهد، به راحتی کنار گذاشته می‌شود. حالا شرایط من که خوب بود. دم هواداران استقلال گرم که این خداحافظی با شکوه را برای من رقم زدند. خیلی‌ها بودند که خیلی بزرگتر از من هم بودند، اما بدون خداحافظی از این فوتبال رفتند.

عنایتی در مورد اینکه گفته می‌شود منصوریان صحبت‌هایی برای حضور او در سال آینده در نیمکت تیم استقلال انجام داده است، گفت: با هیچ‌کس هیچ صحبتی نکرده‌ام. از الان زود است که در مورد فصل آینده حرف بزنیم، اما مربیگری در دستور کار من قرار دارد. رابطه من با هواداران استقلال همیشه خوب بوده و احترام متقابلی میان من و آنها وجود داشته است. هر وقت در استقلال من را خواستند، بودم و هر وقت هم نخواستند بدون حاشیه از اینجا رفتم.

عکس های خداحافظی رضا عنایتی بازی استقلال - صبا

رضا عنایتی در پاسخ به این پرسش که چه کسی باعث شد از استقلال بروی، گفت: از کسی اسم نمی‌برم و این موضوع هم برای من مهم نیست. قرارداد یک سال و نیمه داشتم و پس از پدیده به استقلال آمدم، اما پس از نیم‌فصل گفتند در لیست مازاد هستی. من هم به باشگاه استقلال رفتم و نامه مازاد مرا دادند. جالب است همان مربی یک سال بعد گفت قرارداد عنایتی دو ساله بوده است، اما زمانی که تو را نمی‌خواهند، باید بروی. من را هم نخواستند و رفتم. عناوین زیادی از جمله آقای گلی با استقلال و آقای گلی تاریخ لیگ برتر را دارم اما همیشه هوادار استقلال هستم.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا در تیم ملی زیاد بازی نکردی، اظهار داشت: من ذخیره علی دایی، وحید هاشمیان، علی کریمی و خداداد عزیزی بودم و به آن افتخار هم می‌کنم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *