خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / گزارش تمرین امروز استقلال ،حضور مهمانان ویژه
tamrin esteghlal 96

گزارش تمرین امروز استقلال ،حضور مهمانان ویژه

تمرین امروز (یکشنبه) تیم فوتبال استقلال یک میهمان ویژه داشت.

سایت نیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین تیم فوتبال استقلال یک روز پس از برتری 2 بر یک مقابل صبای قم از ساعت 13 امروز (یکشنبه) در کمپ باشگاه برگزار شد.

* پیش از آغاز تمرین بازیکنان استقلال به همراه دکتر امین نوروزی کیک تولدی به مناسب تولد کاوه ستوده پزشک استقلال تدارک دیده و برای او جشن گرفتند.

* بازیکنانی که روز گذشته برابر صبا به میدان رفته بودند، تمرین ریکاوری انجام داده و سپس راهی سونا و استخر شدند. سایر بازیکنان زیر نظر علیرضا منصوریان و دستیارانش کارهای تاکتیکی را انجام دادند.

* سیدمهدی رحمتی، خسرو حیدری و لئوناردو پادوانی غایبان تمرین بودند. این در حالی بود که روزبه چشمی و محمدحسین کنعانی‌زادگان که این فصل نتوانستند در ترکیب استقلال قرار بگیرند، همراه با سایر بازیکنان تمرین کردند.

* پسر 14 ساله‌ای که به سرطان مبتلاست، امروز میهمان تمرین استقلال بود و مورد استقبال علیرضا منصوریان قرار گرفت. سرمربی استقلال این پسر را به میان بازیکنان برد. منصوریان همچنین پیراهن روزبه چشمی را از این بازیکن گرفت و به میهمان آبی‌پوشان داد.

* حدود 50 هوادار در تمرین امروز حضور داشتند که به شدت امید ابراهیمی را تشویق کردند. ابراهیمی روز گذشته هر دو گل استقلال برابر صبای قم را به ثمر رساند. هواداران همچنین تولد دکتر ستوده را به او تبریک گفتند.

* منصوریان برای دقایقی با بازیکنانی که روز گذشته بازی کرده بودند، صحبت کرد. این در حالی بود که مجتبی حقدوست به تنهایی مشغول تمرین بود.

* با تصمیم کادر فنی، تمرین فردای استقلال تعطیل خواهد بود و آبی‌پوشان از دوشنبه تمرینات خود را پیگیری خواهند کرد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *