خانه / خبرهای فوتبال خارجی / رانیری : رسیدن تیم به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان به خاطر من است

رانیری : رسیدن تیم به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان به خاطر من است

سرمربی ایتالیایی پیشین روباه‌ها فرضیه توطئه بازیکنان سابقش علیه او برای اخراج شدنش از ورزشگاه کینگ‌پاور را رد کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، کلودیو رانیری می‌گوید صد درصد مطمئن است که بازیکنان لسترسیتی برای اخراج او تلاش نکرده‌اند و اینکه دلیل افت شدید قهرمان فصل گذشته لیگ برتر انگلیس مشکلات داخلی بوده است.

رانیری در گفت‌و‌گو با روزنامه گاتزتا دلواسپورت اظهار داشت: آن اتفاق یک شوک بود و با توجه به اینکه همکاران مرا هم غافلگیر کرد، شاید درست باشد بگویم که این اتفاق چیری بود که من نظیر آن را قبلاً هرگز ندیده بودم. بعد از قهرمانی در لیگ برتر با تیمی که هرگز به چنین افق‌های بلندی نرسیده بود و با در نظر گرفتن افسانه‌ حیرت‌آوری که رقم خورد، شما می‌توانید انتظار داشته باشد که در سختی‌ها به شما حداقل یک فرصت دوباره داده شود.

رانیری ادامه داد: بعد از آن دستاورد خارق‌العاده، جشن‌ها و قراردادهایی که ارقام‌شان 4 برابر شدند اگر نگویم 5 برابر، برای من قابل پیش‌بینی بود که یکسری مشکلات سر راهمان قرار خواهد گرفت. ما در لیگ قهرمانان و در برخی بازی‌های از جمله بازی برابر آرسنال، اورتون و منچسترسیتی عملکرد خوبی داشتیم و دوباره توانایی‌های لسترسیتی واقعی را نشان دادیم. در بازی با سویا در لیگ قهرمانان هم باشگاهی را به چالش کشیدیم که 3 فصل متوالی قهرمانی لیگ اروپا شده بود و این نشانه‌ای بود از اینکه ما داریم دوباره احیا می‌شویم. من بعد از آن بازی خیالم راحت بود اما در عوض … (رانیری اخراج شد).

سرمربی ایتالیایی پیشین روباه‌ها در پاسخ به اینکه باشگاه چگونه خبر اخراجش به اطلاع او رسانده است، تأکید کرد: همان چیزهای همیشگی: «ما باید یکسری تغییرات اعمال کنیم، تیم مشکل دارد، ما متأسفیم اما فوتبال همین است.» من صد درصد مطمئنم که اخراج شدن من زیر سر بازیکنان نبود چون با آنها مشکلی نداشتم. من نمی‌دانم که چه کسی به من پشت کرد و برایم مهم هم نیست. من درگیر مسائلی مانند حسادت، بغض و جنگ روانی نمی‌شوم و تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که فصل گذشته باشگاه مشکلات داخلی داشت.

لسترسیتی بعد از اخراج رانیری 6 برد متوالی کسب کرد. برای او آیا این روند مشکوک نیست؟ او عنوان کرد: من چیزی که گفتم را دوباره تکرار می‌کنم. بازی‌مان برابر سویا نشان داد که ما دوباره داریم به اوج برمی‌گردیم. 6 پیروزی بعدی لسترسیتی هم دنباله همان بازی بود. لسترسیتی الان در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپاست اما این تیم 7 بازی از 8 بازی اروپایی این فصلش را زیر نظر من انجام داده است پس طبیعی است که من خودم را در موفقیت این تیم سهیم بدانم. بازیکنان نبودند که مرا از باشگاه بیرون انداختند. این مدیران و رؤسای باشگاه هستند که همیشه سرنوشت آن باشگاه را تعیین می‌کنند.

رانیری در پایان با تأیید این موضوع که از تیم ملی الجزایر پیشنهاد داشته است، گفت: پیشنهادهای مختلفی از چند تیم اروپایی و خارج از اروپا داشته‌ام اما می‌خواهم با احتیاط فکر کنم و پروژه‌ای را انتخاب کنم که بیشتر از همه به دردم بخورد. پیشنهاد الجزایر هم صحت دارد. شاید ریاض محرز و سلیمانی (دو بازیکن الجزایری لسترسیتی) از من برای مدیران ملی الجزیر تعریف کرده‌اند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *