خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار بارسلونا / انریکه: باید خودمان را برای زدن ۵ گل به یوونتوس آماده کنیم
enrique 15

انریکه: باید خودمان را برای زدن ۵ گل به یوونتوس آماده کنیم

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا پیش‌بینی کرد که کار تیمش در بازی خانگی دور برگشت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برای جبران نتیجه بازی رفت سخت‌ خواهد شد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوئیس انریکه در کنفرانس خبری پیش از بازی فردا شب (چهارشنبه) تیم‌های فوتبال بارسلونا و یوونتوس در دور برگشت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا پیش بینی جالبی از اتفاقاتی که در این بازی رخ خواهد داد انجام داد.

انریکه در مقایسه این بازی با بازی برگشت تیمش با پاری‌سن‌ژرمن دردور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانا اروپا (دیداری که بارسلونا 6 بر یک برد و شکست 4 بر صفرش در پاریس را جبران کرد)، اظهار داشت: اگر بخواهم بازی‌مان برابر PSG را به یاد آورم، چیزی که یادم می‌آید این است که ما برای آن بازی شرایط بسیار سختی داشتیم. در آن بازی ما می‌بایست با توپ و بدون توپ عملکرد خوبی ارائه می‌کردیم. عملکردمان هم نسبتاً‌ خوب بود اما بی عیب و نقص نبود. علاوه بر این در آن بازی ما می‌بایست 4 گل می‌زدیم. این بار اما ما فقط 3 گل می‌خواهیم، البته ما باید خودمان را برای زدن 5 گل به یوونتوس آماده کنیم چون این تیم چند موقعیت‌ گلزنی خواهد داشت و ممکن است در یکی از آنها به گل برسد.

انریکه در پاسخ به این سؤال که آیا تیمش برابر یوونتوس باید بازی بی‌عیب و نقصی ارائه کند تا به دور بعد صعود کند، تأکید کرد: خب، نه. اگر بدون ارائه بازی بی‌عیب و نقص برابر PSG توانستیم صعود کنیم، این بار هم الزاماً برای صعود نباید بازی بدون عیب و نقصی ارائه کنیم. برای بازی فردا شب ورزشگاه ما باید همان جوی را داشته باشد که چند هفته پیش (برابر پاری‌سن‌ژرمن) داشت. باید حرکات یوونتوس را محدود کنیم. معجزه بارسا؟ هر اتفاقی ممکن است رخ دهد.

بارسلونا در مرحله قبل برای جبران باخت 4 بر صفرش در پاریس، سه، چهار هفته زمان داشت. این بار اما آنها برای باخت 3 بر صفرشان در تورین تنها یک هفته زمان داشته‌اند. آیا انریکه ترجیح نمی‌داد که زمان بیشتری می‌داشت؟

سرمربی کاتالان‌ها در این خصوص تأکید کرد: ترجیح می‌دادم این‌طور می‌شد. دلم می‌خواست که یک ماه بین این دو بازی تعطیلی می‌داشتیم و در این مدت هم با بازیکنانم در مالدیو خوش می‌‌گذارندم اما تقویم بازی‌ها می‌گوید که در ماه آوریل ما بازی‌های زیادی خواهیم داشت. چیزی که قطعی به نظر می‌رسد این است که ما باید دست به ریسک بزنیم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *