خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار رئال مادرید / زیدان : با همه تصمیمات داور، حق ما بود که صعود کنیم
zidane cl

زیدان : با همه تصمیمات داور، حق ما بود که صعود کنیم

سرمربی کهکشانی‌ها از عملکرد تیمش به خصوص مهاجم پرتغالی خود، در شب پیروزی برابر بایرن مونیخ و صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا ابراز خرسندی کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، زین الدین زیدان پس از تماشای پیروزی 4 بر 2 رئال مادرید برابر بایرن مونیخ در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو که صعود کهکشانی‌ها به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با پیروزی 6 بر 3 در مجموع دو بازی رفت و برگشت، به همراه داشت، از کریستیانو رونالدو که هت‌تریک کرد تمجید ویژه‌ای به عمل آورد.

زیدان گفت: رونالدو حرفش را در زمین بازی می‌زند و همیشه در لحظات کلیدی کارش را انجام می‌دهد. هواداران دیگر او را «هو» نمی‌کنند، اگرچه اینجا برنابئو است و هو شدن یک بازیکن هر از چند گاهی اتفاق می‌افتد اما هواداران از کریستیانو به خاطر کارهایی که اینجا انجام داده است، تشکر خواهند کرد.

زیزو افزود: بازی بسیار پایاپای بود اما در نهایت ما نتیجه گرفتیم و حق‌مان هم بود چون یکی از بهترین بازی‌های‌مان را برابر یکی از بهترین تیم‌های اروپا انجام دادیم. این سخت‌ترین بازی بود که داشتیم اما با این وجود شش گل زدیم و بسیار خوشحالیم. من به بازیکنانم افتخار می‌کنم چون آنها با خونسردی کارشان را ادامه دادند. ما کاملاً انتظار تحت فشار قرار گرفتن در بازی‌های مانند این را داریم.

همان‌طور که انتظار می‌رفت زیدان ناگزیر مجبور به پاسخ دادن به تصمیمات بحث برانگیز داوری مسابقه شد که نتیجه را تحت تأثیر قرار داد. او اما به شیوه‌ای سیاستمدارانه بحث را به سمتی کشاند تا نتیجه را به توانایی تیمش برای کسب نتیجه دلخواه نسبت دهد نه مسائل داوری.

سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها تأکید کرد: کار داور سخت است اما کار ما چیزی بیش از زدن گل‌های آفساید یا برتری به لطف کارت‌های داور به بازیکنان حریف بود. من فکر می‌کنم که حق ما بود که به مرحله بعد صعود کنیم چون 6 گل زدیم و تلاش فراوانی انجام دادیم.

زیزوی 44 ساله افزود: هنوز نمی‌دانم که با استفاده از کمک داور تصویری برای تشخیص صحنه‌های مشکوک بازی موافقم یا نه اما در فوتبال چیزی به عنوان شانس وجود ندارد. ما باید می‌بردیم و بردیم.

در شرایطی که ال‌کلاسیکوی دوم فصل هفته آینده برگزار می‌شود، زیدان اعتراف کرد که تعدادی از بازیکنانش بعد از پیروزی مقابل بایرن مونیخ استراحتی مضاعفی خواهند داشت.

وی عنوان کرد: این طبیعی است که بازیکنان ما خسته شوند اما 5 روز وقت داریم که ریکاوری کنیم. من از این پیروزی خوشحالم و حالا باید خیلی سریع تجدید قوا کنم. تلاش ما فوق‌العاده بود اما الان باید استراحت کنیم اگرچه تعدادی از بازیکنان‌مان مصدومیت‌هایی جزئی دارند. در طول بازی ما 3 تعویض انجام دادیم و همه به اندازه خودشان تأثیرگذار بودند. این خیلی مهم است چون ما به کمک همه بازیکنان‌مان نیاز داریم.

زیدان در پایان در پاسخ به این سؤال که پیش‌بینی می‌کند کدام تیم حریف کهکشانی‌ها در مرحله نیمه نهایی شود، گفت: ما با بایرن در زمانی روبه‌رو شدیم که خیلی‌ها فکر می‌کردند خیلی زود است. اگر می‌خواهیم چیزی ببریم باید برای مقابله با هر حریفی روبه‌رو شویم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *