خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار بایرن مونیخ / ویدال : داور ما را از لیگ قهرمانان حذف کرد
vidal bayer

ویدال : داور ما را از لیگ قهرمانان حذف کرد

هافبک شیلیایی تیم فوتبال بایرن مونیخ به قضاوت پراشتباه و جنجالی داور بازی برگشت تیمش برابر رئال مادرید در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به شدت اعتراض کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، آرتورو ویدال یکی از بدشانس‌ترین بازیکنان در بازی شب گذشته (سه‌شنبه) تیم‌های فوتبال بایرن مونیخ و رئال مادرید در دور برگشت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بود.

هافبک شیلیایی باواریایی‌ها در فاصله 10 دقیقه به پایان بازی در حالی کارت زرد دومش را گرفت و اخراج شد که تصاویر آهسته تلویزیونی، اشتباه محرز ویکتور کاسای را برای تشخیص حرکت او ثابت می‌کرد چرا که او با تکلش کاملاً توپ را زد نه لوکاس واسکز. علاوه بر این داور مجارستانی بازی دو گل آفساید کریستیانو رونالدو را سالم تشخیص داد که این کار میزبان آلمانی را برای صعود سخت‌تر کرد.

ویدال در پایان بازی گفت: لیگ قهرمانان جای این گونه دزدی‌ها نیست. (سرقت) کاملاً مشخص بود و اوضاع طوری شد که به سلامت بازی شک می‌کردی. ما می‌خواستیم صعود کنیم اما اتفاقاتی که افتاد ما را به شدت عصبی کرد، اینکه سرنوشت یک بازی در این سطح از اهمیت می‌تواند توسط داور تعیین شود. قضاوت او پر از اشتباه بود و او بود که ما را از لیگ قهرمانان حذف کرد. زمانی که به این وضوح حقت را می‌‌خورند، طبیعی است که خشمگین باشی.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *