خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار رئال مادرید / مصاحبه رونالدو بعد از بازی برگشت برابر بایرن مونیخ و هت تریک
ronaldo goal to bayern2

مصاحبه رونالدو بعد از بازی برگشت برابر بایرن مونیخ و هت تریک

مهاجم پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید پاسخ آن دسته از کسانی که از او به خاطر افتش در این فصل انتقاد می‌کردند را داد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، پنج گلی که کریستیانو در مجموع دو بازی رفت و برگشت تیمش برابر بایرن مونیخ در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رساند، او را ترغیب کرد به منتقدانش و آن دسته از هوادارانی که تا چند هفته پیش او را در ورزشگاه آزادی «هو» می‌کردند، پاسخ دهد.

رونالدو درباره خوشحالی پس از به ثمر رساندن گل دوم خود، زمانی که به سمت سکوها رفت و به هواداران رئال مادرید نگاهی معنادار کرد، گفت: من فقط از آنها خواستم که دیگر هرگز مرا هو نکنند. من سعی می‌کنم که در تمام بازی‌ها بهترین عملکردم را ارائه کنم. حتی اگر گل نزنم سعی می‌کنم که در کار گروهی به تیم کمک کنم.

مهاجم پرتغالی کهکشانی‌ها ادامه داد: من شک ندارم که رئال مادرید تیم برتر میدان بود. زدن 6 گل به بایرن مونیخ (در مجموع 2 بازی) کار آسانی نیست. می‌دانستیم که باید بازی بسیار خوبی برابر بایرن مونیخ ارائه کنیم وگرنه این تیم به ما ضربه می‌زند چون آنها تیمی هستند که در هر ورزشگاهی می‌توانند گل بزنند. بایرن مونیخ نشان داد چه تیم بزرگی است اما ما هم بازی خودمان را ارائه کردیم و در نیمه اول چندین موقعیت داشتیم. در نیمه دوم دو گل خوردیم اما ما به تحت فشار قرار گرفتن عادت داریم و در نهایت نتیجه‌ای کسب کردیم که از آن راضی هستیم.

رونالدو در پاسخ به این سؤال که آیا رئال می‌تواند اولین تیم در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا شود که از عنوان قهرمانی‌اش دفاع می‌کند، تأکید کرد: ما هنوز تا قهرمانی در لیگ قهرمانان فاصله داریم اما تمام تلاش‌مان را برای محقق کردن این هدف انجام می‌دهیم. هنوز خیلی زود است که از قهرمانی حرف بزنیم اما امیدوارم که این اتفاق رخ دهد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *