خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار یوونتوس / آلگری : یوونتوس هنوز هم جای پیشرفت دارد
Massimiliano Alegri

آلگری : یوونتوس هنوز هم جای پیشرفت دارد

سرمربی یوونتوس از عملکرد تیمش در شب حذف بارسلونا ابراز خرسندی و در عین حال تأکید کرد که این تیم هنوز هم باید سطح خود را ارتقا دهد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، یوونتوس با متوقف کردن بارسلونا در نوکمپ با تساوی بدون گل، در مجموع دو بازی رفت و برگشت مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 3 بر صفر پیروز شد و جواز حضور در مرحله نیمه نهایی رقابت‌ها را کسب کرد.

ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی بانوی پیر که شاگردانش به 15 برد متوالی خانگی بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا پایان دادند، در انتهای مسابقه به شبکه مدیاست پرمیوم گفت: باید به بازیکنان‌مان به خاطر تمام کارهایی که در این فصل انجام می‌دهند، تبریک بگوییم. این یک گام رو به جلوی دیگر بود. با شایستگی و با حذف تیمی سطح بالا صعود کردیم. از نظر دفاعی بسیار خوب کار کردیم اما در فاز تهاجمی خیلی خوب نبودیم و از اکثر ضدحملات خوبی که داشتیم نتوانستیم بهره کافی ببریم. فشاری که روی ما بود، طبیعی بود و این هم بخشی از مسیر رسیدن‌مان به کاردیف.

وی ادامه داد: بارسلونا دو بازی رفت و برگشت نتوانست گل بزند که این بی‌سابقه است. بازیکنان من اما باید بدانند که می‌توانند بهتر از این هم بازی کنند و ما داریم به تدریج پیشرفت می‌کنیم. نباید دچار غرور شویم، البته الان حق داریم که خوشحال باشیم. از فردا دوباره روی سری A تمرکز می‌کنیم. جشن قهرمانی؟ خب ما الان در مقطع حساسی از فصل هستیم و مسئولیت‌پذیری و حس وظیفه‌شناسی بازیکنانم هم عالی است. چیزی که بیشتر از هرچیز درباره این یوونتوس دوست دارم، این است که لازم نیست به آنها بگویم باید چه کار کنند.

سرمربی بانوی پیر تأکید کرد: مقابل بارسلونا می‌‌توانستیم با آرامش خاطر بیشتری توپ را در سرتاسر زمین پخش کنیم اما این کار تنها به ظاهر آسان است چون بارسلونا در خانه خودش تیمی کاملاً متفاوت است. بازیکنان این تیم با سرعتی فوق‌العاده توپ را در زمین بازی به گردش در می‌آورند و تنها یک یوونتوس در اوج می‌توانست مانع پیروزی این تیم شود. از عملکرد تیمم راضی اما معتقدم که نباید درجا بزنیم، چون هنوز جای پیشرفت داریم. همه بازیکنان من امشب فوق‌العاده بودند و از زمانی هم که آندره بارتزالی به میدان رفت، خیالم راحت‌تر شد و احساس می‌کردم که اگر یک روز تمام برابر بارسلونا بازی کنیم باز هم گل نمی‌خوریم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *