پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 3269 26 فروردین 1394 ساعت [ 17:39 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

عابدینی در گفتگو با مهر: هدایتی از وزارت ورزش بازی خورد/ با آزادشدن سیاسی ورق برگشت!

عابدینی در گفتگو با مهر: هدایتی از وزارت ورزش بازی خورد/ با آزادشدن سیاسی ورق برگشت!

عابدینی در گفتگو با مهر: هدایتی از وزارت ورزش بازی خورد/ با آزادشدن سیاسی ورق برگشت!

مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه حسین هدایتی از وزارت ورزش و جوانان بازی خورده و برای همین عصبانی و ناراحت است، گفت: با آزاد شدن حمیدرضا سیاسی از زندان ورق به یکباره برگشت.

امیر عابدینی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره ناراحتی حسین هدایتی که اعلام کرده بود تا زمان واگذاری پرسپولیس دیگر به این باشگاه کمک نمی‌کند، اظهار کرد: من شب گذشته (سه شنبه شب) با هدایتی جلسه داشتم. از او خواهش کردم در این‌باره سکوت کند ولی طاقت نیاورد و حرفش را زد. قرار نیست دوستان هر موقع به یک نفر نیاز دارند، از او استفاده کنند و مشکلات را حل کنند و بعد از اتمام مشکلات، زیر قول و قرارشان بزنند.

وی با تاکید بر اینکه حسین هدایتی قرار بود سه نفر را با خود به هیات مدیره پرسپولیس بیاورد ولی با آن مخالفت شد، تصریح کرد: هدایتی قطعا در مزایده پرسپولیس شرکت می‌کند و مطمئنم که شانس برنده شدن را هم دارد چون رقم خوبی را می‌دهد. بعید است کسی بتواند با او رقابت کند.

مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: هدایتی تصمیم داشت پیش از شرکت در مزایده پرسپولیس، به این باشگاه بیاید و در جریان امور قرار بگیرد تا بهترین تصمیمات را بگیرد. او برای همین برانکو ایوانکوویچ را به ایران آورد و برای آشتی هواداران،  ۱۰۰ هزار بلیت بازی با تیم النصر را خرید، یعنی چیزی حدود ۹۰۰ میلیون تومان هزینه کرد. هدایتی از آن دسته آدم‌هایی است که برای ورزش راحت هزینه می‌کند و وزارت ورزش باید قدرش را بداند.

عابدینی افزود: مگر وزارت ورزش دنبال اسپانسر نیست؟ وقتی چنین آدم‌هایی هستند چرا نباید باشگاه را به آنها بدهیم؟ وزارت ورزش باید اجازه می‌داد هدایتی سه نفر را با خودش به هیات مدیره می‌آورد ولی هدایتی از این وزارتخانه و بعضی آقایان بازی خورد. این در حالی است که هدایتی حتی به وزارتخانه و برای تامین هزینه‌های پرسپولیس شماره چک داده بود.

وی در ادامه یادآور شد: نفراتی که قرار بود هدایتی با خود به پرسپولیس بیاورد، همگی برجسته و تاپ بودند ولی نمی‌دانم چرا به یکباره و با آزادی حمیدرضا سیاسی از زندان ورق برگشت. البته خودم اعتقاد دارم مشکل سیاسی هنوز حل نشده و ایشان نمی‌تواند پرسپولیس را بگیرد.

مدیرعامل پیشین پرسپولیس در پاسخ به این سئوال که گفته می‌شود هدایتی یکی از بدهکاران بانکی است و این یکی از موانع وی برای حضور در باشگاه پرسپولیس است، تصریح کرد: اول از همه بگویم که هدایتی یا هر فردی که بدهکار باشد، مجرم نیست. فردی که بدهکار باشد و معوقات بانکی داشته باشد و سر موعد آنها را پرداخت نکند، بدهکار و مشکل دار است. قطعا دستگاه نظارتی هم قبول نمی‌کند که چنین افرادی در سرمایه‌گذاری‌های دولتی و نیمه دولتی حضور داشته باشند.

عابدینی در پایان با بیان اینکه هدایتی هیچ مشکلی ندارد و این مسائل فقط حرف‌هایی است که پشت سرش زده می‌شود، گفت: خب اگر هدایتی مشکلی هم دارد باید آنرا اعلام کنند. نمی‌شود که یک نفر در این مملکت با یک علامت سئوال بالای سرش زندگی کند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت