خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / برانکو ایوانکوویچ: بازی با سپاهان یک دربی مهم است/ بسیار هیجان‌زده هستم

برانکو ایوانکوویچ: بازی با سپاهان یک دربی مهم است/ بسیار هیجان‌زده هستم

برانکو ایوانکوویچ: بازی با سپاهان یک دربی مهم است/ بسیار هیجان‌زده هستم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز خرسندی از حضور مجددش در فوتبال ایران گفت: بازی با سپاهان یک دربی مهم است و بعد از دیدار با استقلال، یکی از بزرگترین دیدارهای ما محسوب می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار روز پنجشنبه تیمش با سپاهان که ظهر امروز چهارشنبه در سالن کنفرانس سازمان لیگ برتر برگزار شد ضمن بیان این مطلب افزود: خیلی هیجان زنده هستم، علی الخصوص که بعد از ۱۰ سال فرکی را دیدم و خوشحالم قرار است ایشان رقیب من باشد. این مربی در ۴ سال گذشته خیلی از مسائل را پشت سر گذاشته است.

وی با بیان اینکه همیشه رفاقت بین او و فرکی باقی می‌ماند و این موضوعی که همیشه حفظ می‌شود، افزود: این بازی یک دربی مهم است و بعد از بازی پرسپولیس و استقلال، مسابقه با سپاهان بزرگترین بازی تیم ماست. خودتان می‌دانید در ۴-۵ سال گذشته سپاهان چه نتایجی کسب کرده است. آنها به دنبال موفقیت هستند تا روند خوبشان را حفظ کنند.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: فردا انتظار بازی داریم که از آن لذت می‌بریم، به همین دلیل هیجانزده و اندکی عصبی هستم. فردا دوباره به ورزشگاه آزادی می‌روم، میان تماشاگرانی که بهترین هواداران فوتبال در دنیا هستند.

وی اضافه کرد: در این سال‌ها ارتباط خوبی با پرسپولیس داشتم اما امروز من باید بازیکنان و تیم را برای موفقیت به میدان بفرستم. در بازی با استقلال هم من تیم را چیدم. البته مشکل‌مان مصدومیت بنگر و محرومیت عالیشاه و صادقیان است.

برانکو در مورد غیبت چند بازیکن پرسپولیس در بازی با سپاهان اینگونه اظهار نظر کرد: ما راه حل این موضوع را داریم اما نحوه مقابله با آن جزو اسرار تیم است و نمی‌توانم آن را بیان کنم.

وی با بیان اینکه چند هدف در پرسپولیس دارد، تاکید کرد: ابتدا باید در این فصل نتایج خوبی بگیریم و سپس به مرحله دوم لیگ قهرمانان آسیا برسیم. انتخاب بازیکنان جدید برای حضور موفق در لیگ آینده داشته باشیم و بازیکنانی که الان هستند خودشان را ترمیم کرده و به من نشان دهند سزاوار پوشیدن پیراهن پرسپولیس برای فصل بعد هستند. درحال حاضر کسی را خط نمی‌زنم و به همه شانس می‌دهم. بالطبع این موضوع مسئولیت را در پرسپولیس بیشتر می‌کند اما تیم را دستخوش تغییر نخواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد تیم سپاهان اصفهان خاطرنشان کرد: همانطور که گفتم آنها در ۵-۶ سال گذشته عملکرد خوبی داشتند که بخشی از آن ماحصل حضور مربیان خارجی در این تیم است. البته حسین فرکی هم در این تیم عملکرد خوبی داشته و امروز نوع بازی این تیم با سایر تیم‌ها متفاوت است. این تیم دو ملی‌پوش و دو بازیکن جوان مطرح دارد و امروز بازیکن عزیز من یعنی محرم نویدکیا در آن بازی می‌کند و هادی عقیلی که در سپاهان خیلی مسلط است، در این تیم حضور دارد.

وی در مورد حضور چلنگر مترجمش در تیم سپاهان تصریح کرد: ما حرفه‌ای هستیم، من هدایت تیم را انجام می‌دهم و مترجمم هم تنها به امر ترجمه می‌پردازد. ایشان هم مطالب بنده را به بازیکنان و افراد دیگر منتقل می‌کند.

برانکو در مورد استفاده از مربیان ایران تصریح کرد: کریم باقری با ما است و در آینده هم یک نفر جدید به تیم اضافه می‌شود. درحال حاضر هر روز ۳ بازی داریم و  در این شرایط دستیارانی با خودم آوردم تا بعد از بازی با النصر کار را در دست بگیرند تا زمان را از دست نداده و نتایج خوبی کسب کنیم.

وی در مورد غیبت خلعتبری و تاثیر آن در عملکرد سپاهان یادآور شد: زیاد به مشکلات دیگر تیم‌ها نپرداخته و تیمم را می‌چینم اما به نظر من سپاهان توانسته در غیاب این بازیکن هم در برخی از بازی‌ها پیروز شود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه در مورد کنار کشیدن حسین هدایتی از این تیم و احتمال بروز مشکلات مالی در آینده، افزود: پرسپولیس بزرگترین باشگاه آسیا بوده و مدیران آن قطعا راه حل خوبی را در نظر می‌گیرند.

آیا شما هم گروگان گرفته شده‌اید، همان موضوعی که کی‌روش مطرح کرده است؟، وی در مورد این مساله اینگونه توضیح داد: به نظرات کی‌روش کاری ندارم اما همیشه گفته‌ام ۵ سال شگفت انگیز را در ایران سپری کردم.

برانکو در پایان گفت: در این سال‌ها که در ایران نبودم، همیشه از حضورم در ایران تعریف کرده‌ام. کاری هم ندارم دیگران چه نظری دارند اما من سال‌های خوبی را در ایران سپری کرده و هرگز مشکلی نداشتم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *