خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار منچستریونایتد / بیانیه‌ی رسمی منچستریونایتد در مورد مصدومیت روخو و زلاتان
zlatan hat-trick uni

بیانیه‌ی رسمی منچستریونایتد در مورد مصدومیت روخو و زلاتان

منچستریونایتد بیانیه‌ای در مورد شدت مصدومیت ابراهیموویچ و روخو منتشر کرده است.

سایت تیفوسی به گزارش وب‌سایت نود، زلاتان ابراهیموویچ و روخو هردو در جریان دیدار تیمشان مقابل اندرلخت به دلیل مصدومیت از زمین خارج شدند و حالا طبق اعلام باشگاه منچستریونایتد هردو بازیکن با مصدومیتی از ناحیه لیگامنت زانو دست و پنجه نرم می‌کنند و فصل برایشان به پایان رسیده است. در بیانیه‌ی باشگاه منچستریونایتد آمده است:

بررسی بیشتر مصدومیت‌های مارکوس روخو و زلاتان ابراهیموویچ نشان می‌دهد هردو بازیکن به طور جدی از ناحیه‌ی لیگامنت زانو دچار مصدومیت شده‌اند و برای بررسی مدت زمان مصدومیتشان نیاز به متخصص دارند. در روزهای آتی و با برنامه‌های پزشکان متخصص، نتایج دقیق‌تری در این مورد اعلام خواهد شد.

گفتنی است مصدومیت زلاتان احتمالا به معنی پایان دوران حضور او در لیگ برتر انگلیس و منچستریونایتد بوده است. در عین حال، مصدومیت روخو باعث شده است اریک بایی تنها مدافع میانی تخصصی باقی‌مانده در تیم منچستریونایتد باشد. دیلی بلیند در دیدار مقابل اندرلخت جانشین روخو شد و البته انتظار می‌رود اکسل توانزبی و تیموتی فوسو منساه، بازیکنان جوان باشگاه، در ادامه‌ی فصل فرصت‌هایی برای حضور در ترکیب داشته باشند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *