خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / کار عجیب بازیکنان پرسپولیس ، همگی رضاییان رو در اینستاگرام انفالو کردند!!!
insta logo

کار عجیب بازیکنان پرسپولیس ، همگی رضاییان رو در اینستاگرام انفالو کردند!!!

در حالیکه بازیکنان این روزها سعی می کنند، از طریق اینستاگرامشان به مسایل مختلف واکنش نشان دهند، امشب یک اتفاق عجیب افتاد.

سایت تیفوسی به گزارش سایت نود، بازیکنان پرسپولیس، همه اینستاگرام رامین رضاییان را آنفالو کردند. این در حالی است که هفته گذشته علی کریمی پس از راه ندادن هانی نوروزی به جشن قهرمانی پرسپولیس، اینستاگرام بازیکنان پرسپولیس را آنفالو کرد. کریمی که ارتباط خوبی با باشگاه پرسپولیس دارد  بارها در حمایت از مدیریت باشگاه در قبال انتقاد دایی از ترکاشوند و مدیریت به خاطر اوکراینی ها علیه علی دایی موضع گرفته بود. حتی علی کریمی چند باری هم به اردو و رختکن پرسپولیس رفته بود و حتی بعد از تساوی مقابل الریان از بازیکنان حمایت کرد اما در دیدار صد هزار نفری پرسپولیس – پدیده و مراسم اهدای جام غابب بود و آنفالو کردن اینستاگرام بازیکنان در راستای بی توجهی به هانی از سوی بازیکنان ارزیابی شد. حالا رامین رضاییان توسط بازیکنان آنفالو شده است آن هم یک روز پس از مصاحبه سید جلال حسینی علیه رامین رضاییان و بیان اینکه هیچ کس نمی تواند پرسپولیس کنونی را زمین بزند!

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *