خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار بارسلونا / انریکه : شب بزرگی برای تمام کاتالونیایی‌ها شکل گرفت

انریکه : شب بزرگی برای تمام کاتالونیایی‌ها شکل گرفت

سرمربی بارسلونا در آخرین تجربه ال‌کلاسیکو به عنوان سرمربی بابت پیروزی در پوست خود نمی‌گنجید.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوئیس انریکه، سرمربی بارسلونا پس از برتری 3 بر 2 تیمش در ال‌کلاسیکوی هفته سی و سوم لالیگا در خانه رئال مادرید از هر 2 تیم درون میدان تمجید کرد.

او گفت:شاهد یک بازی بزرگ از سوی 2 تیم بزرگی بودیم که توان برتری بر یکدیگر را داشتند.خیلی زود گل خوردیم اما جبران کردیم. تصور می‌کنم برتری در زمین رئال مادرید  در روز سنت یوردی، روزی که در کاتالونیا همه به هم کتاب و گل هدیه می‌دهند، خیلی رویایی باشد.برای همه اهالی کاتالونیا شب بزرگی شکل گرفت.رئال مادرید خیلی خوب بازی کرد و مارسلو مثل همیشه بهترین عملکرد ممکن را داشت.حریف حملات خطرناکی تدارک دید که با دفاع خیلی خوب ما مواجه شد و در نهایت بارسلونا با حمله آخر به گل برتری رسید.در مجموع به رئال فرصت‌های زیادی دادیم.

انریکه با این جملات تحسین از لیونل مسی، ستاره تیمش را به اوج رساند: بدون او هر تیمی یک کاستی بزرگ دارد. مسی بزرگ‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال است.لیونل، تفاوت نهایی را رقم زد. من بازی‌ها و فیلم‌های فوتبالی زیادی دیده‌ام اما مانند مسی در زندگی فوتبالی‌ام مشاهده نکرده‌ام. واقعا خوشحالیم که او را در ترکیب تیم خودمان داریم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *