خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اینترمیلان / مخالفت اینترمیلان با استعفای پیولی
stefano-pioli

مخالفت اینترمیلان با استعفای پیولی

مدیران نراتزوری در واکنش به استعفای سرمربی این تیم به خواسته بازیکنان این تیم عمل کردند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، رسانه‌های ایتالیایی صبح امروز (یکشنبه) از استعفای استفانو پیولی سرمربی تیم فوتبال اینتر در واکنش به شکست 5 بر 4 نراتزوری برابر فیورنتینا خبر دادند اما اکنون اخبار دیگر شنیده می‌شود مبنی بر اینکه مدیران آبی‌و‌مشکی‌پوشان شهر میلان با استعفای وی مخالفت کرده‌اند.

شکست اخیر اینتر در ورزشگاه آرتمیو فرانکی، پیولی را به شدت تحت فشار قرار داده است چرا که این تیم نیمه اول را با نتیجه 2 بر یک پشت سر گذاشت و در نیمه دوم در عرض 15 دقیقه 4 گل دریافت کرد. این نتیجه یک هفته پس از تساوی 2 بر 2 اینتر برابر میلان در دربی دلامادونینا به ثبت رسید که در آن بازی هم اینتر تا آخرین دقیقه بازی از همشهری خود پیش بود اما با دریافت یک گل دیرهنگام مجبور به تقسیم امتیازات شد.

به گزارش نشریه کوریره دلواسپورت، پیولی به دلیل اینکه احساس کرده دیگر از سوی بازیکنانش حمایت نمی‌شود، استعفای خود را اعلام کرده است اما استیون ژانگ، مدیر باشگاه و پیرو اوسیلو، مدیر ورزشی نراتزوری بعد از یک جلسه کوتاه او را متقاعد کرده‌اند که به کارش ادامه دهد. این در حالیست که پس از بازی اخیر اینتر برابر فیورنتینا چند تن از بازیکنان اینتر از جمله کاپیتان تیم مائورو ایکاردی تأکید کردند حامی ابقای پیولی هستند.

کوریره نوشته است که در مورد آینده پیولی حالا همه چیز به نتیجه بازی اینتر برابر ناپولی بستگی دارد و اگر آبی‌و‌مشکی‌پوشان این بازی را ببازند، پیولی قطعاً استعفا خواهد کرد و به هیچ عنوان حاضر به ادامه کار نخواهد بود که در این صورت استفانو وکی، سرمربی تیم جوانان اینتر تا پایان فصل جانشین او خواهد شد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *