خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار رئال مادرید / گرت بیل بازی های رئال مادرید تا پایان فصل رو از دست داد
bale-2016

گرت بیل بازی های رئال مادرید تا پایان فصل رو از دست داد

بال ولزی رئال مادرید به دلیل مصدومیت در ال‌کلاسیکو قادر نیست این تیم را در بازی‌های رفت و برگشت برابر اتلتیکومادرید در لیگ قهرمانان اروپا همراهی کند.

سایت تیفوسی : مصدومیتی که در ال‌کلاسیکو گریبان گرث بیل را گرفت و در دقیقه 35 آن بازی او را مجبور به ترک میدان کرد، شدیدتر از چیزی بوده که به نظر می‌رسید.

طبق اعلام نشریه مارکا، بال ولزی کهکشانی‌ها تا سه هفته خانه‌نشین خواهد شد و این یعنی که او دو بازی رفت و برگشت تیمش برابر اتلتیکومادرید در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا را از دست خواهد داد.

بیل اما جز این دو دربی، 4 بازی دیگر تیمش را هم از دست می‌دهد و در مجموع بازی‌هایی که بیل در مدت خانه‌نشینی‌اش از دست می‌دهد، عبارتند از:

1- دپورتیوو لاکرونیا – رئال مادرید (هفته سی‌و‌چهارم لالیگا)
2- رئال مادرید – والنسیا (هفته سی‌و‌پنجم لالیگا)
3- رئال مادرید – اتلتیکو مادرید (دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا)
4- گرانادا – رئال مادرید (هفته سی‌و‌ششم لالیگا)
5- اتلتیکومادرید – رئال مادرید (دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا)
6- رئال مادرید – سویا (هفته سی‌و‌هفتم لالیگا)

طبق اعلام باشگاه رئال مادرید، بیل از ناحیه ساق پا دچار مصدومیت عضلانی شده که این بازیکن 27 ساله را در حیاتی‌ترین مقطع فصل خانه‌نشین می‌کند. اگر روند ریکاوری بیل طبق برنامه سپری شود، او خواهد توانست به بازی معوقه رئال مادرید در خانه سلتاویگو و بازی رئال در هفته آخر لالیگا برابر مالاگا برسد و در صورتی که رئال به فینال لیگ قهرمانان صعود کند، در‌ آن مسابقه هم شانس بازی دارد.

منبع :تسنیم

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *