خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار منچستریونایتد / مارکوس رشفورد : کنار زلاتان بازیکن بهتری شدم
rashford goal to chelsea

مارکوس رشفورد : کنار زلاتان بازیکن بهتری شدم

ستاره جوان منچستریونایتد تاکید کرد به حواشی کاری نخواهد داشت تا بتواند به پیشرفت خود در فوتبال جزیره ادامه بدهد.

سایت تیفوسی  ‌و ‌به نقل از گاردین، مارکوس رشفورد در دو فصل گذشته توانسته است نام خودش را به عنوان یکی از پدیده‌های فوتبال انگلیس بر سر زبان‌ها بیندازد. او حتی به تیم‌ ‌ملی فوتبال انگلیس نیز دعوت شده است. هرچند او در مقطعی از فصل نتوانست انتظارات را بر آورده کند ولی چند هفته‌ای است که دوباره به روند گلزنی باز گشته است.

یک سال از داربی شهر منچستر می‌گذرد که با تک گل پیروزی بخش رشفورد برای یونایتد به پایان رسید. گل سه امتیازی رشفورد باعث شد تیم تحت هدایت لوییس فان‌خال سه امتیاز ارزشمند از این داربی به جیب بزند. حالا در آستانه بازی فردا شب (پنجشنبه)  و در غیاب زلاتان ایبراهیموویچ، رشفورد امید اول گلزنی منچستریونایتد محسوب می‌شود.

او درباره شرایط خودش گفت‌: مردم ممکن است خیلی به شما کمک کنند تا بهتر شوید ولی همه چیز به خودتان بستگی دارد. می‌دانم بازیکن جوانی هستم و در شرایط سختی قرار دارم. در این سن حواشی زیادی به سراغ بازیکنان می‌آید و کاملا این را می‌دانم که برای بهتر شدن، نباید به حواشی توجه کنم. باید تمرکزم روی فوتبالم باشد. تمام تلاشم این است. گروهی که با آنها در ارتباط هستم، محدود است. شاید باور نکنید که من از ۱۰ سالگی تعدادی دوست داشتم که تا الان فقط با آنها ارتباط داشتم و دوست جدیدی پیدا نکردم.

رشفورد در تمرینات روز گذشته منچستریونایتد با پیراهن زلاتان ایبراهیموویچ به تمرین پرداخت تا به نوعی سعی در روحیه دادن به ستاره مصدوم یونایتد کند. او در این زمینه هم گفت‌: بازی در کنار زلاتان یک فرصت خیلی خوب برای من است تا چیزهای زیادی از او یاد بگیرم. بازی در کنار مهاجم، با قابلیت‌های او باعث شده است بهتر شوم. امیدوارم او این روزهای سخت را سپری کند و بار دیگر در جمع ما حاضر شود. خیلی خوش شانس بودم که در این چند وقت اخیر در کنار ایبرا بازی کردم.

منچستریونایتد بعد از بازی فردا (پنجشنبه) در داربی شهر منچستر باید خودش را برای بازی یکشنبه برابر سوانزی آماده کند که در ورزشگاه اولدترافورد برگزار می‌شود.

منبع :ایسنا

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *