خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار منچستریونایتد / گواردیولا : ترجیح می‌دادم من‌یونایتد ۱۰ نفره نمی‌شد
pep-guardiola man-city

گواردیولا : ترجیح می‌دادم من‌یونایتد ۱۰ نفره نمی‌شد

سرمربی منچسترسیتی حاضر نشد وارد جنجالی شود که ژوزه مورینیو بعد از بازی درباره ۱۰ نفره شدن شیاطین سرخ به راه انداخت.

سایت تیفوسیربه گزارش خبرگزاری تسنیم، دربی بدون گل شهر منچستر تحت تأثیر اتفاقی قرار گرفت که در دقیقه 84 بازی رخ داد، زمانی که مروان فلینی با سر ضربه‌ای به صورت سرخیو آگوئرو زد و بلافاصله از مارک اتکینسون، داور بازی کارت قرمز گرفت. حالا احتمال دارد که هافبک بلژیکی شیاطین سرخ از سوی کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال انگلیس توبیخ و سه جلسه محروم شود.

ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد در پایان بازی گفت که آگوئرو را مقصر 10 نفره شدن شیاطین سرخ می‌داند چون او را بعد از بازی در تونل رختکن در حالی که دیده هیچ اثری از ضربه روی صورتش وجود نداشته است.

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی اما گفت که فکر نمی‌کند اخراج فلینی تأثیری روی روند بازی گذاشته باشد چون حتی زمانی که او در زمین بازی حضور داشت، هم میزبان آبی‌پوش تیم برتر میدان بود.

گواردیولا گفت: من در کنفرانس خبری‌ام درباره اتفاقی که در دقایق آخر رخ داد صحبت نمی‌کنم. آن اتفاق چیزی نبود که بر روند بازی تأثیر بگذارد، پس از نظر من هیچ چیز نبود. نولیتو هم در بازی ما برابر بورنموث هم به خاطر کاری که عملاً هیچ چیز نبود، اخراج شد و بعد از آن هم سه جلسه محرومش کردند. در چنین موارد بهتر است از من سؤال نکنید و بروید با مایک رایلی (رئیس کمیته داوران اتحادیه فوتبال انگلیس) یا داوران صحبت کنید. آنها هستند که تصمیم می‌گیرند، پس با آنها صحبت کنید.

گواردیولا ادامه داد: من در تلویزیون چیزی ندیدم. من خیلی از صحنه دور بودم. به شخصه دوست ندارم بازیکنی از زمین بازی اخراج شود. این بار هم ترجیح می‌دادم فلینی در زمین بازی می‌ماند اما قطعاً‌ این بازی را بر اساس اخراج او تجزیه و تحلیل نمی‌کنم.

منچسترسیتی اگرچه به یک امتیاز بازی بسنده کرد اما از نظر آماری از همشهری قرمزپوش خود بهتر بود. سیتی 69 درصد از زمان بازی تملک توپ داشت و 19 شوت داشت در حالی که من‌یونایتد تنها سه بار این کار را انجام داد. شش شوت بازیکنان گواردیولا داخل چارچوب بود اما من‌یونایتد فقط یک شوت داخل چارچوب داشت.

سرمربی اسپانیایی من‌سیتی تأکید کرد: ما تلاش کردیم که توپ را کنترل کنیم. ما برای کسب سه امتیاز پا به میدان گذاشته بودیم اما نتوانستیم. این بازی یک امتیاز داشت و مبارزه بزرگ تا بازی آخرمان ادامه خواهد داشت. امشب برابر تیمی که در 23 بازی اخیرش نباخته بود به مراتب کار سخت‌تری داشتیم. کار آسان نبود اما ما تلاش کردیم. با این یک امتیاز به جنگ‌مان ادامه می‌دهیم. البته بهتر بود که بازی را می‌بردیم. پنج بازی دیگر داریم که شامل سه بازی‌ خانگی و دو بازی خارج از خانه می‌شود. لسترسیتی و کریستال پالاس رقبای آسانی نیستند. شما دیدید که آنها برابر آرسنال و لیورپول چگونه بازی کردند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *