خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار رئال مادرید / واکنش زیدان به شایعه تبانی احتمالی تیمش در هفته اخر لالیگا!!!
zidane-real

واکنش زیدان به شایعه تبانی احتمالی تیمش در هفته اخر لالیگا!!!

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید اتهاماتی که به ستاره پیشین سفیدپوشان پایتخت اسپانیا برای کمک احتمالی به کهکشانی‌ها جهت قهرمانی در لالیگا نسبت داده می‌شود را بی‌اهمیت دانست.

سایت تیفوسی : به گزارش خبرگزاری تسنیم، زین‌الدین زیدان در کنفرانس خبری پیش از بازی خانگی فردا شب (شنبه) رئال مادرید برابر والنسیا در هفته سی‌و‌چهارم لالیگا، در خصوص وضعیت تیمش اظهار داشت: وضعیت ما مثل همیشه است. از نظر فیزیکی و روانی بسیار خوب هستیم. میدانیم کاری که تا الان انجام داده‌ایم، خارق العاده بوده است. در یک فصل، همیشه لحظاتی وجود دارد که در آنها باید تحت فشار قرار بگیریم اما می‌توانیم بگوییم که از ابتدای راه تا الان کارمان مثبت بوده است.

آخرین بازی این فصل رئال مادرید در لالیگا در خانه مالاگا است، تیمی که هدایت آن را ستاره پیشین کهکشانی‌ها، میچل برعهده دارد و گفته می‌شود که احتمال دارد او و شاگردانش آنطور که باید و شاید نجنگند تا رئالی‌ها قهرمان شوند.

زیدان در این خصوص تأکید کرد: این چیزها را شما رسانه‌ها می‌گویید اما به نظر من این چیزها مزخرف است. چیزی که الان برای من اهمیت دارد بازی فردا شب است.

زیزو در پاسخ به این سؤال که تیم اول او برابر والنسیا به میدان خواهد رفت یا ذخیره‌ها، عنوان کرد: از اولین روز می‌دانستم که تیمی خارق‌العاده دارم. همه بازیکنان من حرفه‌ای و قابل احترام هستند. همه ما یک هدف را دنبال می‌کنیم. هر کسی می‌تواند نظرش را بگوید اما در نهایت این من هستم که باید ترکیب تیمم را انتخاب کنم و این سخت‌ترین کاری است که هر سرمربی باید انجام دهد.

چرا ترکیب رئال مادرید در فصل جاری با تغییرات فراوان همراه بوده است؟ آیا این به خاطر شجاعت بیشتر شما نسبت به سایر سرمربیان است؟ آیا برای زیدان رسیدن به این نتیجه که باید چنین سیاستی را در پیش بگیرد، سخت بوده است؟

سرمربی فرانسوی رئالی‌ها در پاسخ به این پرسش‌ها گفت: فوتبال امروز دیگر مانند گذشته نیست. در گذشته شما بازی‌های کمتری انجام می‌دادید و در طول سال 30 یا 40 بازی داشتید و شاید 12 یا 13 بازیکن هم کافی بود. امروز اما اینطور نیست. این روزها بازیکنان در تیم‌هایشان در طول سال 60 تا 70 بازی انجام می دهند. این هم فلسفه کاری من است. من از سایرین شجاع‌تر نیستم. این طرز تفکر من است. گاهی اوقات ما در تمرینات با بازیکنان در مورد این موضوع بحث می‌کنیم و من تلاش می‌کنم که تفکراتم را برای آنها توضیح دهم و بعد ما در کنار هم رو به جلو حرکت می‌کنیم. همه ما یک هدف را دنبال می‌کنیم اما شما به عنوان سرمربی باید بازیکنان‌تان را درباره راهی که باید بروند توجیه کنید. زمانی که بازیکنان‌تان با شما همراه شدند، همه چیز روبه‌راه خواهد شد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *