خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار یوونتوس / واکنش دیبالا به مقایسه او با دل پیرو
PauloDybala

واکنش دیبالا به مقایسه او با دل پیرو

مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال یوونتوس می‌گوید هنوز برای مقایسه کردن او با کاپیتان پیشین بیانکونری زود است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، پائولو دیبالا می‌گوید که شاید هنوز زود باشد که از او به عنوان دل‌پیروی جدید یوونتوس یاد شود هرچند دوست دارد که روزی به جایگاه کاپیتان سابق بیانکونری به عنوان یک نماد برای این باشگاه برسد.

دیبالای 23 ساله به خاطر نقشی که در موفقیت‌های این فصل یوونتوس به خصوص در لیگ قهرمانان اروپا ایفا کرده به شدت مورد توجه قرار گرفته است و حتی گفته می‌شود که ممکن است فصل آینده پیراهن شماره 10 یووه، پیراهنی که مدت‌ها برتن آلساندرو دل‌پیرو بود، را بگیرد.

دیبالا اما شخصاً هنوز خودش را در حد و اندازه بازیکنی مانند دل‌پیروز نمی‌بیند. او در گفت‌و‌گو با شبکه اسکای اسپورت اظهار داشت: دل‌پیرو یک الگو است. پا گذاشتن جای پای او سخت خواهد بود، هم در داخل هم در خارج از زمین. او انساس بسیار موجهی است. با او ملاقات داشته‌ام و باید بگویم که واقعاً انسان خوبی است.

مهاجم آرژانتینی یوونتوس در پاسخ با این سؤال که در کدام بخش از بازی‌اش نسبت به دل‌پیرو هنوز ضعف دارد، تأکید کرد: قطعاً در مقابل دروازه حریف. تعداد گل‌هایی که دل‌پیرو زده، بسیار بیشتر از گل‌های من است. من برای تبدیل شدن به بازیکنی مانند دل‌پیرو هنوز ضعف‌های زیادی دارم.

آیا دیبالا خودش را شایسته پوشیدن پیراهن شماره 10 یووه می‌بیند. او در پاسخ به این سؤال هم عنوان کرد: شماره 10؟ من همیشه گفته‌ام که شماره 21 برای یوونتوس بسیار مهم است. پوشیدن شماره 10 الکس کار سختی است. من برای شماره 21 یووه هم احترام فراوانی قائلم و می‌خواهم این شماره را بپوشم. همچنین هرگز از باشگاه نخواهم خواست که شماره 10 را به من بدهد. اگر خود باشگاه بخواهد چنین پیشنهادی بدهد اما آن وقت با هم صحبت خواهیم کرد. من می‌خواهم در بیانکونری تبدیل به اسطوره شوم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *