خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / هفته بیست و نهم لیگ برتر : برد دو بر یک استقلال برابر پدیده در مشهد
esteghlal logo 1

هفته بیست و نهم لیگ برتر : برد دو بر یک استقلال برابر پدیده در مشهد

استقلال با دو گلی که در نیمه دوم مصاف با پدیده به ثمر رساند موفق شد میزبان خود را شکست دهد.

سایت تیفوسی ، دیدار تیم های پدیده مشهد و استقلال در هفته بیست و نهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران با برتری دو بر یک آبی‌های پایتخت به پایان رسید.

گزارش نیمه اول:

در نیمه نخست این دیدار بازی متعادل و به دور از هیجان را از دو تیم شاهد بودیم. با این‌حال شانس‌های گلزنی استقلال به مراتب بیشتر و خطرناک‌تر بود.

از فرصت‌های خوبی که استقلال در این نیمه به دست آورد، ضربه ایستگاهی‌ای بود که کاوه رضایی در دقیقه 13 زد و با اختلافی اندک توپ راهی اوت شد. همچنین در دقیقه 17 شوت جابر انصاری را گردان با واکنشی به موقع در آغوش گرفت. با این‌حال بهترین فرصت استقلالی‌ها را جابر انصاری در دقیقه 40 از دست داد. او در یک قدمی دروازه این تیم سعی کرد با حرکتی آکروباتیک گلزنی کند که گردان براحتی توپ او را در آغوش گرفت.

از بهترین فرصت‌های تیم پدیده می‌توان به دقیقه 30 اشاره کرد که ارسال محسن یوسفی را عبدالله حسینی به اوت زد.

تک گل این نیمه را معین عباسیان به طرز اتفاقی به ثمر رساند. شوت مهدی رحمتی به کمر عباسیان در دقیقه 33 برخورد کرد و به گل تبدیل شد.

گزارش نیمه دوم:

با آغاز نیمه دوم استقلال برای جبران کار به جلو آمد و در دقیقه 57 با شوت دیدنی امید نورافکن کار به تساوی کشیده شد. تلاش آبی‌ها در ادامه منجر به یک گل دیگر شد و شوت جابر انصاری در دقیقه 82 کار را دو بر یک به سود استقلال کرد.

در ادامه این دیدار بازی احساسی تیم پدیده نتوانست خطر جدی‌ای روی دروازه استقلال ایجاد کند تا آبی‌های پایتخت با این سه امتیاز و با توجه به شکست تیم تراکتورسازی به رده دوم جدول رقابت های لیگ برتر بازگردند.

ترکیب پدیده: شهاب گردان،محمد حسین مرادمند،عبدالله حسینی،حسن جعفری،کریم احمدی(73 محمد علی احمدی )،رضا ناصحی،محسن یوسفی،میلاد کمندانی(79 مرتضی منصوری)،اکبر ایمانی،معین عباسیان و فرزاد زامهران(67 یونس شاکری).

ترکیب استقلال: مهدی رحمتی، پادوانی، رابسون(59 فرشید اسماعیلی)، هرایر مگویان، میلاد زکی پور(69 علی قربانی)، مجید حسینی، امید نورافکن، یعقوب کریمی، جابر انصاری، محسن کریمی(85 بهنام برزای) و کاوه رضایی

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *