خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار رئال مادرید / هفته سی و پنجم لالیگا ، رئال مادرید 2 – 1 والنسیا ،برد ارزشمند کهکشانی ها

هفته سی و پنجم لالیگا ، رئال مادرید 2 – 1 والنسیا ،برد ارزشمند کهکشانی ها

رئال مادرید توانست با شوت دیدنی مارسلو در دقایق پایانی 3 امتیاز بازی با والنسیا رو کسب کند

سایت تیفوسی ، هفته سی و پنجم لالیگا شنبه پیگیری شد و در دومین بازی رئال مادرید برابر والنسیا قرار گرفت. در این دیدار رئالی‌ها توانستند دو بر یک والنسیا را شکست دهند.

در لحظات نخست بازی سانتی مینا دروازه رئال مادرید را به لرزه در آورد و میزبان خوش شانس بود که گل نخست بازی را دریافت نکرد. سفیدپوشان پس از این اتفاق شروع به حمله کردند و توانستند  موقعیت هایی را کسب کنند. با این حال 27 دقیقه زمان برد تا تیم مادریدی به گل نخست دست پیدا کند. سانتر دنی کارواخال و ضربه سر کریستیانو رونالدو میزبان را پیش انداخت. در ادامه والنسیا به دنبال جبران نتیجه بود و مادرید قصد داشت اختلاف را بیشتر کند اما هیچ یک از دو تیم در نیمه اول به هدف خود نرسیدند.
در نیمه دوم این شرایط ادامه پیدا کرد و کریم بنزما یک بار توانست دروازه والنسیا را به لرزه در بیاورد. در دقیقه 55  دنی پارخا در محوطه روی لوکا مودریچ خطا کرد و داور یک پنالتی به نفع میزبان اعلام کرد. رونالدو این ضربه را زد اما دیگو آلوس به خوبی آن را مهار کرد. در ادامه مارکو آسنسیو و آلوارو موراتا جانشین خامس رودریگس و کریم بنزما شدند. در دقیقه 81 داور یک ضربه آزاد به نفع والنسیا اعلام کرد و پارخو به زیبایی آن را تبدیل به گل کرد. پس از این گل مادرید به شدت حریف خود را تحت فشار قرار داد تا بتواند به گل پیروزی و سه امتیاز بازی برسد. این اتفاق در دقیقه 85 بازی رخ داد و باز هم یک مدافع مادرید را نجات داد. مارسلو به زیبایی حرکت کرد و پس از ورود به محوطه جریمه به سمت دروازه شوت زد و دروازه تیم مهمان را باز کرد. مادرید با کسب این پیروزی 81 امتیازی شد و به صدر جدول بازگشت.

برد دو بر یک رئال برابر والنسیا

پیش از این گرانادا به مصاف رئال سوسیداد رفت و دو بر یک مغلوب میزبانش شد. گرانادا با این شکست به دسته پایین تر سقوط کرد.

در ادامه بازی‌های شنبه اتلتیکو مادرید به مصاف لاس پالماس می‌رود و در آخرین بازی داربی کاتالونیا بین بارسلونا و اسپانیول برگزار می‌شود.

منبع :ایسنا

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *