خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار منچستریونایتد / مورینیو : به علت کمبود بازیکن شاید خودم مجبور به بازی بشم !!!
morinio new haircut

مورینیو : به علت کمبود بازیکن شاید خودم مجبور به بازی بشم !!!

سرمربی منچستریونایتد از یک بازی دشوار مقابل تیمی همیشه سرسخت سخن گفت.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم،ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش با سوانزی در هفته جاری لیگ برتر انگلیس درباره شرایط کلی شیاطین سرخ حرف زد.

او اظهار داشت: متاسفانه در بدترین  برهه ممکن، بازیکنان من یک به یک مصدوم می‌شوند. پوگبا قطعا مقابل سوانزی به میدان نخواهد رفت. تصور می‌کنم یکی از همین روزها خودم باید وارد زمین شوم. به هر حال خیلی خوب تمرین کرده‌ام و بدنی آماده دارم! سوانزی با مربی جوان خود کار بزرگی صورت داده و لایق پیشرفت زیادی است. هر چند بازی با سلتاویگو نزدیک است اما من به بازی در لیگ می‌اندیشم.سوانزی همیشه برای منچستریونایتد دردسرساز است

او در ادامه افزود: این روزها همه درباره شانس ما برای حضور در فصل آینده رقابت‌های اروپایی حرف می‌زنند. به نظرم نه خیلی زیاد و نه خیلی کم از بخت راهیابی به لیگ قهرمانان اروپا برخوردار هستیم. به نظرم بیش‌نر باید قهرمانی لیگ اروپا را مدنظر قرار دهیم و از این طریق به فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا راه یابیم. بازیکنان من توانایی درخشش توامان در لیگ برتر و لیگ اروپا را دارند. در این باره شک ندارم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *