خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار بارسلونا / نظر پیکه در مورد شایعه تبانی بازی رئال مادرید برابر مالاگا در هفته اخر لالیگا
pique 1

نظر پیکه در مورد شایعه تبانی بازی رئال مادرید برابر مالاگا در هفته اخر لالیگا

برخلاف برخی رسانه‌های کاتالان که شائبه احتمال کمک ستاره پیشین کهکشانی‌ها به این تیم برای کسب عنوان قهرمانی لالیگا را مطرح کرده‌اند، مدافع میانی بارسلونا همچنان به قهرمانی تیمش امیدوار است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه آس اسپانیا، طی یکی دو هفته اخیر جنجال تازه‌ای درباره کورس قهرمانی لالیگا شکل گرفته است که از احتمال کمک کردن میچل سرمربی مالاگا به رئال مادرید برای کسب پیروزی در هفته آخر رقابت‌ها و کسب عنوان قهرمانی حکایت دارد. میچل جزو ستاره‌های سابق رئال مادرید است و به سبب رابطه‌اش با کهکشانی‌ها، این شائبه شکل گرفته است که احتمال دارد او به مردانش دستور دهد در بازی خانگی‌شان برابر کهکشانی‌ها خیلی به خود فشار نیاورند.

پیکه اما معتقد است که رئال مادرید در خانه مالاگا هم ممکن است امتیاز از دست بدهد، البته او به شیوه‌ای دو پهلو به این موضوع اشاره کرد.

مدافع میانی تیم فوتبال بارسلونا در پاسخ به این سؤال که آیا ممکن است رئال مادرید در خانه مالاگا امتیاز از دست بدهد، تأکید کرد: با وجود همه حرف‌هایی که زده می‌شود، شما در زمین هر تیمی ممکن است امتیاز از دست بدهید حتی در زمین مالاگا. رئالی‌ها هم ممکن است در خانه هر کدام از رقبای‌شان امتیاز از دست بدهند.

پیکه سپس در پاسخ به سؤالی دیگر مبنی براینکه آیا او به مالاگایی‌ها برای ارائه بهترین بازی‌شان برابر رئال مادرید در هفته پایانی لالیگا اعتماد دارد، لبخندی معنادار زد و گفت: چیز زیادی تا پایان فصل نمانده است اما ما تا آخر راه تلاش‌مان را انجام خواهیم داد، تا زمانی که سرنوشت لالیگا مشخص شود. وضعیت فعلی لالیگا مانند وضعیت 24 ساعت گذشته‌اش است. درست است که یک بازی کمتر داریم اما امیدواریم چون رئال بازی‌های سخت و فشرده‌ای پیش رو دارد. من بازی آنها را برابر والنسیا ندیدم. کاری که باید انجام دهیم کسب پیروزی است. آنها در زمین هر تیمی ممکن است امتیاز از دست بدهند.

استقبال سرد هواداران اسپانیول از بارسایی‌ها در دربی کاتالونیا و هو شدن برخی از آنها از جمله پیکه موضوع دیگری بود که مدافع ملی‌پوش آبی‌و‌اناری‌ها به آن اشاره داشت.

وی عنوان کرد: این ورزشگاه (خانه اسپانیول) و ورزشگاه سانتیاگو برنابئو (خانه رئال مادرید) برای من مفرح‌ترین مکان‌ بوده‌اند که بازی کرده‌ام. اکثر هواداران اسپانیول مبادی آداب و محترم هستند اما گروهی از آنها هم همیشه آشوبگرند. آنهایی که امشب اینجا آمدند تا بر سر ما فریاد بزنند در واقع آمده بودند تا عقده‌های خود در زندگی شخصی‌شان را خالی کنند. من فقط باید تمرکزم را روی بازی‌ام حفظ کنم. ما امشب یک بازی خوب ارائه کردیم و بر بازی مسلط بودیم. معمولاً ما در این ورزشگاه نتایجی خوبی می‌گیریم و این بار هم این کار را انجام دادیم. انجام این کار اما آسان نیست به خصوص که اسپانیول همیشه برای خراب کردن فصل ما انگیزه دارد اما نتیجه نهایی نشان داد که ما تیم برتر بوده‌ایم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *