خانه / خبرهای فوتبال خارجی / گواردیولا: شایسته نتیجه بهتری بودیم
pep-guardiola man-city

گواردیولا: شایسته نتیجه بهتری بودیم

سرمربی منچسترسیتی اعتقاد دارد تیمش شایسته نتیجه بهتری مقابل میدلزبورو بوده است.

ب سایت تیفوسی ، پپ گواردیولا پس از تساوی ۲-۲ منچسترسیتی مقابل میدلزبورو با تاکید بر اینکه تیمش شایسته پیروزی بوده عنوان کرد نتایج بازی های خانگی پیشرو جایگاه نهایی این تیم در جدول را مشخص خواهد کرد.

گواردیولا پس از بازی به نقل از Sky Sports به خبرنگاران گفت:

سه بازی خانگی در پیش داریم و عملکرد مان در اتحاد رتبه نهایی ما در جدول را مشخص خواهد کرد. این سه بازی مشخص می کنند شایسته صعود به لیگ قهرمانان هستیم یا خیر. فکر می کنم تکلیف تیم های صعود کننده به لیگ قهرمانان در هفته پایانی فصل مشخص می شود. بازی های سختی در پیش داریم. البته دیگر رقیبان هم بازی های سختی دارند و باید بازی به بازی پیش برویم.

در نیمه اول نتوانستیم ضد حملات میدلزبورو را کنترل کنیم اما در نیمه دوم بهتر کار کردیم و موقعیت های زیادی خلق کردیم اما بازی مقابل میدلزبورو که برای بقا می جنگد آسان نیست. قطعا شایسته پیروزی بودیم. تیم حریف در نیمه دوم تنها دو بار از خط میانه زمین رد شد. ما در نیمه دوم خیلی بهتر از آن ها بودیم. در نهایت یک امتیاز گرفتیم و این شاید در پایان فصل تعیین کننده باشد. شکی نسبت به شخصیت تیم ما وجود ندارد. بازیکنان ما در طول فصل شخصیت خود را نشان دادند و گل لحظات پایانی این را بار دیگر نشان داد.

از عملکرد ژسوس راضی هستم اما او به زمان نیاز دارد. گابریل سه ماه مصدوم بود و تنها در ۴ جلسه تمرینی گروهی شرکت کرده است. می خواستم تنها ۶۰ دقیقه به او بازی دهم اما اتفاقات بازی باعث شد تا آخر در زمین بماند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *