پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 3331 28 فروردین 1394 ساعت [ 0:10 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مصاحبه بازیکنان سپاهان بعد از بازی با پرسپولیس

مصاحبه بازیکنان سپاهان بعد از بازی با پرسپولیس

مصاحبه بازیکنان سپاهان بعد از بازی با پرسپولیس

گردان مطرح کرد:

پرسپولیس هم می توانست برنده باشد

http://media.mehrnews.com/d/2014/10/31/3/690474.jpg?ts=1428389447387

دروازه‌بان تیم فوتبال سپاهان گفت: پرسپولیس هم می‌توانست در بازی مقابل ما برنده باشد ولی بازیکنان سپاهان از فرصت ها به خوبی استفاده کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، شهاب گردان پس از پیروزی تیم فوتبال سپاهان برابر پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شرایط مسابقه جوری بود که هر دو تیم می توانستند برنده باشند ولی بازیکنان ما از فرصت ها خوب استفاده کردند و به پیروزی رسیدیم.

وی افزود: بازی سختی با پرسپولیس داشتیم و ۳ امتیاز آن برایمان اهمیت زیادی داشت ضمن اینکه ما از نتیجه بازی نفت با ذوب آهن خبر داشتیم و برای همین با تمام وجود مقابل پرسپولیس بازی کردیم.

دروازه بان سپاهان در پایان درباره عملکرد داور برای مسابقه گفت: درباره صحنه ای که طارمی به زمین افتاد نمی توانم صحبت کنم ولی برخورد بازیکن ما با علی علیپور در دقایق پایان اصلا پنالتی نبود. در مجموع باید بگویم داوری نرمال بود.

++++++++++++++++++++++++++++++++++

مهدی شریفی:

به خاطر اعتراض به داور عذرخواهی می کنم/ همدلی باعث برد سپاهان شد

http://media.mehrnews.com/d/2015/02/13/4/789890.jpg?ts=1428389447387

مهاجم تیم فوتبال سپاهان به خاطر اعتراض به داوری در بازی با پرسپولیس عذرخواهی کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی شریفی بعد از پیروزی تیمش مقابل پرسپولیس گفت: ما باید در این بازی پیروز می شدیم چون جایگاهمان را باید در جدول ثابت می کردیم. با وجود اینکه یک گل عقب افتادیم ولی همدلی بازیکنان و سرمربی باعث شد در نهایت پیروز شویم و به حقمان برسیم.

مهاجم سپاهان درباره عملکرد داور و اعتراضاتش به قاضی مسابقه تصریح کرد: به هر حال در جریان بازی ضربان قلب آدم بالاست و بازیکنان عصبی می شوند ضمن اینکه گل ما صددرصد درست بود ولی از همینجا از همه به خاطر این اعتراضم عذرخواهی می کنم.

+++++++++++++++++++++++++++

هادی عقیلی:

بدون تعارف فعلا دنبال قهرمانی نیستیم/ درباره تیم ملی حرف نمی زنم

http://media.mehrnews.com/old/Original/1392/04/21/IMG12502138.jpg

مدافع تیم فوتبال سپاهان می گوید تمرکز این تیم روی قهرمانی نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، هادی عقیلی بعد از پیروزی تیم فوتبال سپاهان برابر پرسپولیس در هفته بیست و ششم لیگ برتر اظهار کرد: خوشبختانه به موقع ۳ امتیاز بازی را گرفتیم و امیدمان را در جدول حفظ کردیم.

وی افزود: در نیمه اول بر خلاف انتظار و روی اشتباهات فردی موقعیت زیادی به پرسپولیس دادیم ولی در نیمه دوم توانستیم جبران کنیم.

مدافع سپاهان در پاسخ به این سوال که آیا این تیم شانس رسیدن به عنوان قهرمانی را دارد یا خیر گفت: ما تا روز آخر برای قهرمانی امید داریم ولی بدون تعارف بگویم فعلا دنبال قهرمانی نیستیم.

عقیلی درباره اینکه آیا هنوز به تیم ملی فکر می کند یا خیر گفت: بهتر است درباره تیم ملی حرف نزنیم.

 

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت