پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 3349 28 فروردین 1394 ساعت [ 16:39 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

علیرضا منصوریان: هیچ کس پیش‌بینی مدعی بودن نفت در ۳جبهه را نمی‌کرد/ جبران می‌کنیم

تیفوسی : سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: در ابتدای فصل هیچ کس پیش‌بینی مدعی بودن نفت در سه جبهه را نمی‌کرد اما ما تا اینجا پیش آمده‌ایم و این شکست را در فینال جام حذفی جبران می‌کنیم.

علیرضا منصوریان: هیچ کس پیش‌بینی مدعی بودن نفت در ۳جبهه را نمی‌کرد/ جبران می‌کنیم

تیفوسی :  سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: در ابتدای فصل هیچ کس پیش‌بینی مدعی بودن نفت در سه جبهه را نمی‌کرد اما ما تا اینجا پیش آمده‌ایم و این شکست را در فینال جام حذفی جبران می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا منصوریان عصر امروز پس از شکست ۵ بر ۳ تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی با اشاره به شرایط این بازی اظهار داشت: باید به تیم ذوب‌آهن و یحیی گل‌محمدی به خاطر بازی خوبشان تبریک بگویم و باید گفت که درس بازی ذوب‌آهن این بود که تفاوت‌های بسیاری بین تیمی که ۴ روز بازی می‌کند، با تیمی که هر ۸ روز بازی می‌کند، وجود دارد.

وی افزود: ما در شرایطی که باید مقابل پاختاکور از منافع کشور دفاع کنیم، بازی‌های فشرده‌ای انجام داده و بعد از دیدار با الشباب، مقابل فولاد و ذوب‌آهن بازی کردیم و بار دیگر مقابل پاختاکور و ملوان بازی می‌کنیم که در بیست روز ۵ بازی انجام می‌شود و این مسئله به ضرر تیم است.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران بیان داشت: باید بگویم ذوب‌آهن در این مسابقه عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشته و در نیمه نخست توانست بازی را به سود خود به پایان برساند اما ما از نظر بدنی کم آوردیم و نمی‌توانستیم بهتر از این بازی کنیم زیرا از نظر بدنی از ذوب‌آهن عقب بودیم.

وی ادامه داد: به نظر من اگر سازمان لیگ برنامه بازی‌ها را به گونه‌ای تنظیم می‌کرد که هر ۶ روز یک بار بازی انجام شود، شرایط ما بهتر بود و امروز اینگونه افت نمی‌کردیم.

منصوریان با بیان اینکه نفت تهران در سه جبهه لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان می‌جنگد، گفت: ما در نیمه نخست بازی متحمل شکست سه بر یک شدیم اما در نیمه دوم مسابقه دو بر دو مساوی کردیم که این مسئله وجود داشت. باید بگویم که نکته جالب این است که در صورت صعود ما در لیگ قهرمانان آسیا، باید سه روز قبل و سه روز بعد از فینال جام حذفی در لیگ قهرمانان بازی کنیم یعنی در ۳۵ روز نزدیک به ۱۰ بازی.

وی ادامه داد: با این حال نفت تهران به دنبال جبران این شکست در فینال جام حذفی است و نباید فراموش کرد که در ابتدای فصل هیچ کس فکر نمی‌کرد نفت تهران جزو مدعیان قهرمانی در سه جام به شمار می‌رود اما ما تلاش می‌کنیم که مشکلات را برطرف کرده و دوباره به شرایط خوب خود باز گردیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت