پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 3359 28 فروردین 1394 ساعت [ 20:53 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

قلعه نویی: کاش این بازی برنده داشت/ بازیکنانم تاکتیکی بازی کردند

قلعه نویی: کاش این بازی برنده داشت/ بازیکنانم تاکتیکی بازی کردند سرمربی تیم فوتبال استقلال می گوید بازیکنانش یک فوتبال تاکتیکی مقابل ملوان به نمایش گذاشتند. به گزارش ایسنا، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری بعد از دیدار با ملوان، درباره این بازی گفت: ابتدا سالگرد درگذشت اسطوره اخلاق، سیروس قایقران را تسلیت عرض می کنم […]

قلعه نویی: کاش این بازی برنده داشت/ بازیکنانم تاکتیکی بازی کردند

سرمربی تیم فوتبال استقلال می گوید بازیکنانش یک فوتبال تاکتیکی مقابل ملوان به نمایش گذاشتند.

به گزارش ایسنا، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری بعد از دیدار با ملوان، درباره این بازی گفت: ابتدا سالگرد درگذشت اسطوره اخلاق، سیروس قایقران را تسلیت عرض می کنم و همچنین بابت این نمایش دو تیم تبریک عرض می کنم. ای کاش که این تقابل برنده ای داشت.

وی ادامه داد: استقلال در نیمه دوم قشنگ‌ترین بازی‌ها را انجام می دهد. هر دو تیم می توانستند در نیمه دوم به برتری برسند. بازیکنانم در این بازی تاکتیکی بازی کردند و می توانستیم در دقیقه ۹۳ به گل هم برسیم و پیروز این بازی باشیم.

قلعه نویی ادامه داد: به فیروز کریمی بابت ساختن چنین تیمی تبریک می گویم. هر کسی که بازی را از نزدیک و گیرنده‌ها مشاهده کرد، از این تقابل لذت برده است.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که آیا تعطیلات لیگ در عملکرد تیمتان تاثیر گذاشته است؟ گفت: در چند هفته اخیر با تمام یارانمان تمرین نکرده ایم و بدون شک تعطبلات بر روندمان تاثیر گذاشته است. امروز هم در چند مقطع می خواستیم تاکتیک تیممان را عوض کنیم که ناهماهنگی بازیکنان مانع از این اتفاق شد.

قلعه نویی در پایان به اظهارات فرزاد حاتمی پاسخی نداد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت