پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 33592 24 اردیبهشت 1396 ساعت [ 0:37 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تغییر موضع انریکه : اگر قهرمان لالیگا شدیم باید جشن بگیریم !!!

سرمربی بارسلونا معتقد است در صورت قهرمانی تیمش در لالیگا باید جشن بگیرند. سایت تیفوسی به گزارش ایسنا و به نقل از آس، بارسلونا یک‌شنبه شب در هفته سی و هفتم لالیگا به مصاف لاس پالماس می‌رود. لوییس انریکه در نشست خبری پیش از بازی گفت: جرارد پیکه به این بازی نمی‌رسد. او این هفته […]

سرمربی بارسلونا معتقد است در صورت قهرمانی تیمش در لالیگا باید جشن بگیرند.

سایت تیفوسی به گزارش ایسنا و به نقل از آس، بارسلونا یک‌شنبه شب در هفته سی و هفتم لالیگا به مصاف لاس پالماس می‌رود. لوییس انریکه در نشست خبری پیش از بازی گفت: جرارد پیکه به این بازی نمی‌رسد. او این هفته نتوانست با تیم تمرین کند. در خط دفاعی بازیکنان آسیب دیده زیادی داریم اما تیم بزرگی داریم و می‌توانیم به راحتی جایگزین انتخاب کنیم.

سرمربی بارسلونا افزود: لاس پالماس فصل خیلی خوبی را پشت سر گذاشته است. این تیم به خاطر عملکرد درخشانش رتبه خوبی را در جدول به خود اختصاص داده است و  در خانه حریف سرسختی محسوب می‌شود. بازی سخت و نفس‌گیری پیش‌رو خواهیم داشت.

انریکه در ادامه اظهار کرد: می‌خواهیم از شانس خود برای کسب دو جام نهایت استفاده را ببریم. تا آخرین هفته رقابت خواهیم کرد و باید ببینیم چه اتفاقاتی خواهد افتاد. در طول تاریخ اتفاقات زیادی را مشاهده کردیم. هر اتفاقی ممکن است رخ دهد.
سرمربی اسپانیایی در پایان اظهار کرد: اگر فاتح لالیگا شویم باید جشن بگیریم. صحبت‌هایم درسال گذشته در رابطه با جشن قهرمانی غیرعادی نبود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت