خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار بارسلونا / تغییر موضع انریکه : اگر قهرمان لالیگا شدیم باید جشن بگیریم !!!
enrique 15

تغییر موضع انریکه : اگر قهرمان لالیگا شدیم باید جشن بگیریم !!!

سرمربی بارسلونا معتقد است در صورت قهرمانی تیمش در لالیگا باید جشن بگیرند.

سایت تیفوسی به گزارش ایسنا و به نقل از آس، بارسلونا یک‌شنبه شب در هفته سی و هفتم لالیگا به مصاف لاس پالماس می‌رود. لوییس انریکه در نشست خبری پیش از بازی گفت: جرارد پیکه به این بازی نمی‌رسد. او این هفته نتوانست با تیم تمرین کند. در خط دفاعی بازیکنان آسیب دیده زیادی داریم اما تیم بزرگی داریم و می‌توانیم به راحتی جایگزین انتخاب کنیم.

سرمربی بارسلونا افزود: لاس پالماس فصل خیلی خوبی را پشت سر گذاشته است. این تیم به خاطر عملکرد درخشانش رتبه خوبی را در جدول به خود اختصاص داده است و  در خانه حریف سرسختی محسوب می‌شود. بازی سخت و نفس‌گیری پیش‌رو خواهیم داشت.

انریکه در ادامه اظهار کرد: می‌خواهیم از شانس خود برای کسب دو جام نهایت استفاده را ببریم. تا آخرین هفته رقابت خواهیم کرد و باید ببینیم چه اتفاقاتی خواهد افتاد. در طول تاریخ اتفاقات زیادی را مشاهده کردیم. هر اتفاقی ممکن است رخ دهد.
سرمربی اسپانیایی در پایان اظهار کرد: اگر فاتح لالیگا شویم باید جشن بگیریم. صحبت‌هایم درسال گذشته در رابطه با جشن قهرمانی غیرعادی نبود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *