پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 33657 26 اردیبهشت 1396 ساعت [ 13:10 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اندی ماری: بدنم جواب بدهد تا ۳۵ سالگی ادامه می‌دهم

تنیسور اسکاتلندی که روز گذشته (دوشنبه) ۳۰ سالگی را پشت‌سر گذاشت اعلام کرد اگر آمادگی جسمانی خوبی داشته باشد می‌تواند تا ۳۵ سالگی تنیس بازی کند. به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از یورو اسپورت، اندی ماری بعد از قهرمانی در مسابقات اوپن دبی در ماه فوریه، دیگر به قهرمانی دست پیدا نکرد. او در […]

تنیسور اسکاتلندی که روز گذشته (دوشنبه) ۳۰ سالگی را پشت‌سر گذاشت اعلام کرد اگر آمادگی جسمانی خوبی داشته باشد می‌تواند تا ۳۵ سالگی تنیس بازی کند.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از یورو اسپورت، اندی ماری بعد از قهرمانی در مسابقات اوپن دبی در ماه فوریه، دیگر به قهرمانی دست پیدا نکرد. او در مسابقات اوپن مادرید در راند دوم حذف شد. ماری خود را برای مسابقات اوپن فرانسه آماده می‌کند که از هفتم  خرداد ماه شروع می‌شود.

ماری درباره ادامه‌ فعالیت حرفه‌ای خود بعد از ۳۰ سالگی به Times گفت‌: ۳۰ سالگی سنی است که بعضی از تنیسورها در این سن تنیس را ترک می‌کنند و برخی دیگر نیز شروع به مبارزه با این چالش می‌کنند. هیچ‌کس نمی‌داند شرایط بدنی‌اش چطور خواهد بود. اگر شرایط بدنی خوب باشد، دلیلی برای اینکه مبارزه نکنم وجود ندارد و می‌توانم تا ۳۵ سالگی ادامه‌ بدهم. البته همه نمی‌توانند این کار را انجام بدهند. نمی‌دانم نسل بعد تنیسورها چطور هستند. فکر می‌کنم شرایط سخت‌تر خواهد بود اما امیدوارم این طور نشود.

ماری اوایل این فصل به دلیل آسیب‌دیدگی‌ از ناحیه آرنج استراحت داشت. او هنوز در حال‌ تلاش برای افزایش آمادگی جسمانی خود است.

ماری در ادامه‌ افزود: فکر می‌کنم در ۱۲ ماه خیلی چیزها تغییر می‌کنند. حتی می‌توانم بگویم در تنیس در عرض یک هفته‌ ممکن است تغییرات زیادی ایجاد شود. بنابراین نمی‌شود گفت‌ اگر فصل قبل خوب بودم، این فصل هم عملکرد بسیار خوبی خواهم داشت.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت