خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / برنامه تمرینی پرسپولیس برای فصل بعد اعلام شد ، تقابل دوباره برانکو کیروش ؟!
branco quiruz

برنامه تمرینی پرسپولیس برای فصل بعد اعلام شد ، تقابل دوباره برانکو کیروش ؟!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برنامه جدید آماده‌سازی تیمش برای فصل آینده را تحویل سرپرست این باشگاه داد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، دور جدید تمرینات پرسپولیس برای فصل آینده از تاریخ 30 خرداد ماه آغاز خواهد شد. با توجه به اینکه ملی‌پوشان پرسپولیس بعد از دیدار برگشت این تیم مقابل لخویا باید در اردوی تیم ملی حاضر شوند، برانکو مجبور شد برنامه‌ای را برای زمان آغاز تمرینات تیمش در نظر بگیرد که دور جدید تمرینات سرخپوشان با حضور کلیه نفرات این تیم آغاز شود.

تیم ملی در تاریخ 22 خرداد ماه در ورزشگاه آزادی میزبان تیم ملی ازبکستان است و ملی‌پوشان پرسپولیس باید هشت روز بعد از این مسابقه در تمرینات آماده‌سازی تیم‌شان شرکت کنند. این در حالی است که کارلوس کی‌روش سال پیش بعد از اردوی تیم ملی در خردادماه از شاگردانش خواست حتماً بعد از دو هفته استراحت در تمرینات باشگاهی خود شرکت کنند، مسئله‌ای که با مخالفت برانکو روبه‌رو شد و به نوعی این موضوع آغاز اختلاف بین سرمربیان پرسپولیس و تیم ملی بود.

شرایط موجود نشان می‌دهد اتفاقات فصل پیش مجدداً در حال تکرار است و باید دید این بار موضع کی‌روش و برانکو در مورد زمان استراحت ملی‌پوشان پرسپولیس چه خواهد بود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *