پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 33683 27 اردیبهشت 1396 ساعت [ 11:13 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مصاحبه آلگری در مورد بازی فینال جام حذفی امشب تیمش برابر لاتزیو

سرمربی یوونتوس با امیدواری از برتری تیمش در فینال جام حذفی ایتالیا حرف زد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس در آستانه بازی تیمش با لاتزیو در فینال جام حذفی ایتالیا ابراز امیدواری کرد مردانش اشتباهات بازی ابتدای هفته با رم را تکرار نکنند. او در کنفرانس خبری پیش از بازی […]

سرمربی یوونتوس با امیدواری از برتری تیمش در فینال جام حذفی ایتالیا حرف زد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس در آستانه بازی تیمش با لاتزیو در فینال جام حذفی ایتالیا ابراز امیدواری کرد مردانش اشتباهات بازی ابتدای هفته با رم را تکرار نکنند.

او در کنفرانس خبری پیش از بازی گفت:  بعد از بازی با رم دیگر هیچ دلیلی برای باختن وجود ندارد. ما باید مقابل لاتزیویی بازی کنیم که فصل فوق العاده ای را سپری کرده است. شرایط مانزوکیچ و دیبالا را بررسی خواهم کرد و در مورد ترکیب نهایی تصمیم می‌گیرم . هر 11 بازیکن باید بهترین عملکرد خود را نشان دهند.

او در ادامه افزود: دیبالا  بعد از دیدار مقابل موناکو دیبالا دچار مشکل عضلانی شده و من باید از سلامت او اطمینان پیدا کنم.مهم نیست چه کسی به میدان می رود.اجازه نداریم اشتباهات دیدار با رم را مقابل لاتزیو هم تکرار کنیم. لاتزیو ترکیب بسیار قدرتمندی دارد. فینال جام حذفی، آغاز یک نیم فصل 20 روزه است. اگر بتوانیم سری A  را با 91  امتیاز تمام کنیم،خیلی خوشحال خواهم شد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت