خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / برانکو : خوب است ایران در AFC نمایندگان بیشتری داشته باشد
branco new 2017

برانکو : خوب است ایران در AFC نمایندگان بیشتری داشته باشد

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: در مقطعی تماشاگران تیم کرواسی شعارهای نژادپرستانه سر دادند اما دیدید فیفا فقط جریمه مالی برای فدراسیون کرواسی در نظر گرفت.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، برانکو ایوانکوویچ با ابراز تأسف از محرومیت تیمش در جمع خبرنگاران گفت: نمی‌دانم دلیل محرومیت تماشاگران ما چه بود، حقیقتاً در این مورد سخت‌گیری شده است. شما در فیفا یا یوفا اتفاقات به‌مراتب بدتری را با جریمه‌های متفاوت‌تری مشاهده می‌کنید به‌طور مثال تماشاگران دیناموزاگرب در یک بازی مسائل حاشیه‌ای زیادی به وجود آوردند اما یوفا این باشگاه را مبلغ نیم میلیون دلار جریمه کرد و خبری از محرومیت هواداران نبود. در مقطعی تماشاگران تیم کرواسی شعارهای نژادپرستانه سر دادند اما دیدید فیفا فقط جریمه مالی برای فدراسیون کرواسی در نظر گرفت.

وی خاطرنشان کرد: فوتبال بدون هوادار معنایی ندارد و محرومیت تماشاگران بدترین خبر برای من و بازیکنانم بود. ورزش و مخصوصاً فوتبال بدون تماشاگران جذابیتی نخواهد داشت. بسیار اندوهگین هستم که این اتفاق برای ما افتاده است.

سرمربی پرسپولیس درباره تأخیری که در آغاز تمرین امروز تیمش به وجود آمد و جلسه‌اش با کاپیتان‌های تیم ابراز کرد: ما همیشه در تیممان چنین جلساتی داریم، جلسه می‌گذاریم که چگونه کارمان را پیش ببریم، من به‌خاطر همین مسائل هست که در را به‌روی شما باز می‌گذارم تا خودتان ببینید در تمرین ما چیزی برای پنهان کردن ندارد. پرسپولیس علاوه بر اینکه معرف یک باشگاه است، معرف کشور ایران هم هست. ایران نیز تنها کشوری در آسیا است که سه تیمش از مرحله صعود کرده و هدف همه این ‌تیم‌ها این است که نتایج بهتری در لیگ قهرمانان آسیا کسب کنند. اما اگر ایران در AFC نمایندگان بیشتری داشته باشد برای فوتبال ایران خوب است.

برانکو در پاسخ به این سؤال که آیا مشکلات مالی دلیل اصلی او با بازیکنان بود، یادآور شد: مشکل مالی در تیم وجود دارد و طبیعی است که ما در تمرینات در مورد آن صحبت کنیم. درباره مسائل مالی هم حرف زدیم.

برانکو درباره اینکه چه واکنشی در مقابل پیشنهادات باشگاه خارجی به برخی شاگردانش دارد، عنوان کرد: بازیکنان فعلی ما از بهترین‌ها هستند و نتایجی که کسب کردند در تاریخ لیگ حرفه‌ای ایران بی‌سابقه بود. آنها در مسابقات داخلی قاطعانه نتیجه گرفتند و در مسابقات لیگ قهرمانان نیز کیفیت بالای خود را به نمایش گذاشتند، به‌خاطر همین است که چه تیم‌های داخلی و چه تیم‌های خارجی خواهان آنها شده‌اند. خودتان شاهد بودید که با چه حریف‌های قدرتمندی بازی کردیم. لخویا یکی از این تیم‌ها است که خوشبختانه برای بازی با این تیم همه نفرات ما سالم هستند به‌غیر از کمال‌ کامیابی‌نیا که کتفش جراحی شده است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *