خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار رئال مادرید / سلتاویگو 1 – 4 رئال مادرید ، درخشش رونالدو رئال رو در استانه قهرمانی قرارداد

سلتاویگو 1 – 4 رئال مادرید ، درخشش رونالدو رئال رو در استانه قهرمانی قرارداد

رئال مادرید با شکست سلتاویگو تنها یک امتیاز با قهرمانی در لالیگا فاصله دارد.

سایت تیفوسی به گزارش ایسنا، دیدار عقب افتاده رئال مادرید و سلتاویگو چهارشنبه شب در بالائیدوس برگزار شد که این بازی با پیروزی چهار بر یک مهمان به پایان رسید.

سلتاویگو بازی را خوب شروع کرد اما ضربه کریستیانو رونالدو دروازه این تیم را در دقیقه 10 باز کرد. میزبان به تلاش خود ادامه داد اما توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و نیمه نخست با پیروزی مادرید به پایان رسید.

در شروع نیمه دوم باز هم رونالدو با حرکت زیبای ایسکو دروازه حریف را باز کرد. سلتا به دنبال جبران نتیجه بود که در این لحظات یاگو آسپاس با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد. با این حال دروازه مادرید در دقیقه 69 توسط جان گیدتی باز شد. شاگردان زین الدین زیدان دوباره شروع به حمله کردند و خیلی زود به گل دیگری دست یافتند. کریم بنزما توانست گل سوم تیمش را به نام خود ثبت نام کند. در دقیقه 87 تونی کروس گل چهارم تیمش را به ثمر رساند.

مادرید با این پیروزی 90 امتیازی شد و علاوه بر این که به صدر جدول صعود کرد اختلافش را با بارسلونا در یک هفته به پایان لالیگا به سه رساند. سفیدپوشان در دیدار آخر خود در این رقابت ها تنها به یک امتیاز نیاز دارند تا جشن قهرمانی بگیرند.

 

مادرید یکشنبه هفته آینده به مصاف مالاگا خواهد رفت و بارسلونا برابر ایبار قرار خواهد گرفت.

 سلتاویگو 1 - 4 رئال مادرید

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *