خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار منچستریونایتد / مورینیو: امیدوارم بنتکه آهسته به‌سمت دروازه ما هجوم بیاورد!
morinio new haircut

مورینیو: امیدوارم بنتکه آهسته به‌سمت دروازه ما هجوم بیاورد!

سرمربی منچستریونایتد از تصمیمات خود در جریان تساوی بدون گل با ساوتهمپتون دفاع کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد پس از تساوی بدون گل در خانه ساوتهمپتون در بازی معوقه لیگ برتر انگلیس از تصمیم خود مبنی بر بازی دادن به مروان فلینی بلژیکی دفاع کرد.

او گفت: بازی دادن به فلینی ریسک بود و متأسفانه مصدوم شد. می‌گویند آسیب‌دیدگی‌اش خفیف است اما باید تا آزمایش‌های پزشکی صبر کنیم. از تصمیمم برای بازی دادن به او دفاع می‌کنم. گاهی مصدومیت‌های به‌ظاهر خفیف، جدی می‌شود. به‌هرحال بازیکن مصدوم پس از طی مراحل درمان، علاوه بر استراحت کافی به بازی کردن هم نیاز دارد! مقابل تیم خوبی که برای کسب رتبه بالاتر در لیگ می‌جنگید، بیش از حد معمول خوب ظاهر شدیم، البته چند اشتباه هم داشتیم. نمی‌گویم ایده‌آل بودیم اما نمایش فردی بازیکنان، رضایتم را برانگیخت.

آقای خاص در ادامه اظهار داشت: بازیکنان نشان دادند برای فینال لیگ اروپا آمادگی لازم را دارند و می‌خواهند در ترکیب باشند، با این حال تا قبل از فینال، بازی هفته آخر لیگ برتر را در پیش داریم. 2 دروازه‌بان ملی‌پوش خوب در اختیار دارم و پریرا، سنگربان سوم تیم هم زیرنظر دخه‌آ و رمرو پیشرفت کرده است. تصور می‌کنم دخه‌آ روز بازی دوستانه تابستان با لس‌آنجلس به میادین بازگردد. امیدوارم هواداران از دیدن بازیکنان جدید و ذخیره‌ای که روز یکشنبه در آخرین بازی لیگ برای ما به میدان می‌روند، لذت ببرند. فقط از آلردایس، سرمربی کریستال‌پالاس خواهش می‌کنم بنتکه را توجیه کند آرام و آهسته به‌سمت دروازه ما هجوم بیاورد! قهرمانی در لیگ اروپا ما را به فصل آینده لیگ قهرمانان می‌رساند و اجازه می‌دهد این فصل را برهه‌ای موفق بنامیم. در فصل جاری با مسائل منفی بسیاری جنگیده‌ایم، از این نظر بازیکنانم را قابل ستایش می‌دانم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *