پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 33723 28 اردیبهشت 1396 ساعت [ 12:14 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

خوشحالی آلگری از قهرمانی یوونتوس در جام حذفی

سرمربی یوونتوس از اینکه تیمش یکی از ۳ جام مورد نظر این فصل را به دست آورده، بسیار خوشحال است. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس پس از برتری 2 بر صفر تیمش مقابل لاتزیو و سومین قهرمانی متوالی در جام حذفی ایتالیا، تلاش بازیکنان تیم خود را ستود. او گفت: […]

سرمربی یوونتوس از اینکه تیمش یکی از ۳ جام مورد نظر این فصل را به دست آورده، بسیار خوشحال است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس پس از برتری 2 بر صفر تیمش مقابل لاتزیو و سومین قهرمانی متوالی در جام حذفی ایتالیا، تلاش بازیکنان تیم خود را ستود.

او گفت: بابت انجام یک بازی خوب، بازیکنان را می‌ستایم. در نیمه اول نمایش خیلی خوبی ارائه کردیم و لاتزیو هم در سراسر جریان رقابت، شایسته ظاهر شد.برای بازی روز یکشنبه با کروتونه روحیه مناسبی یافتیم و آماده‌ایم با بردن این بازی،  جام لیگ را هم به خانه ببریم.ریتم نیمه اول خیلی سریع بود و ما فرصت‌های زیادی به دست آوردیم. در 45 دقیقه دوم خیلی خوب دفاع کردیم.

سرمربی یوونتوس در ادامه افزود:پس از شبی چنین باشکوه، صحبت کردن از فقط یک بازیکن، بی‌احترامی به کل تیم است.این قهرمانی ثمره تلاش همه بازیکنان بود.برای برتری در بازی دشوار و تعیین‌کننده فصلمان مقابل کروتونه به حمایت همه هوادارانمان نیاز داریم.با همین قدرتی که مقابل لاتزیو ارائه کردیم به میدان می‌رویم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت