پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 33725 28 اردیبهشت 1396 ساعت [ 12:18 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

زیدان : رونالدو انرژی مضاعفی به ما می‌بخشد

سرمربی رئال مادرید پس از قرار گرفتن تیمش در یک قدمی فتح لالیگا از بازیکنانش خواست تمرکز خود را حفظ کنند. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، زین‌الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید بعد از برتری 4 بریک تیمش در خانه سلتاویگو در بازی معوقه لالیگا و قرار گرفتن در آستانه قهرمانی در فصل جاری این […]

سرمربی رئال مادرید پس از قرار گرفتن تیمش در یک قدمی فتح لالیگا از بازیکنانش خواست تمرکز خود را حفظ کنند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، زین‌الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید بعد از برتری 4 بریک تیمش در خانه سلتاویگو در بازی معوقه لالیگا و قرار گرفتن در آستانه قهرمانی در فصل جاری این رقابت‌ها، حفظ تمرکز را اصلی‌ترین نیاز تیمش در هفته پایانی لیگ اسپانیا دانست.

او در پایان بازی مادریدی‌ها اظهار داشت: هنوز سخت ترین قسمت کار باقیمانده است.می‌دانستیم  برد در این بازی چقدر ما را به قهرمانی لیگ نزدیک می‌کند. از لحاظ بدنی فشار زیادی به ما وارد شد و باید یک ریکاوری مناسب انجام دهیم تا در بازی یکشنبه  به مشکل برنخوریم. از  تلاش و عملکرد همه بازیکنان راضی بودم. با شخصیت بازی کردیم و وقتی تسلط کاملی بر جریان رقابت یافتیم، توانستیم به سلتا ضربه بزنیم. نیمه اول توپ روی دروازه هر 2  تیم بود اما در نیمه دوم شرایط به نفع ما شد. باید اعتراف کنم  سلتا واقعا تیم خوبی بود و در برخی مقاطع ما را آزار  داد. مانند همه بازیکنان خسته هستم، با این حال به بازی یکشنبه با مالاگا می‌اندیشم.حفظ تمرکز برای کسب یک امتیاز بازی هفته آخر یک اولویت و ضرورت است.

او درباره کریس رونالدو، ستاره تیمش اظهار داشت: کریس از لحاظ بدنی فوق العاده آماده است این موضوع  را در یکی 2  ماه اخیر ثابت کرده است. رونالدو نه تنها گل می‌زند بلکه بسیار هم می دود و یک انرژی مضاعف به کل تیم می‌بخشد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت