خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / طاهری : مشکل قراردادهای جدید با درایت تاج حل می‌شود

طاهری : مشکل قراردادهای جدید با درایت تاج حل می‌شود

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: ما به محض دریافت نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا اعتراض خود را با استناد به موارد حقوقی آماده و پیش از اینکه به تعطیلی برسیم آن را ارسال کردیم.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، علی‌اکبر طاهری در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: روز چهارشنبه نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر محرومیت تماشاگران از دیدار با لخویا قطر و جریمه 10 هزار دلاری به دست‌مان رسید. در بخشی از این نامه به حکم دو سال قبل و گزارش هایی که از آن زمان در پرونده باشگاه وجود داشت اشاره شده بود که در تصمیم‌گیری حکم جدید نیز دخیل بوده است، ما در پاسخ خودمان که همان روز چهارشنبه و ساعتی پس از دریافت نامه آن را آماده و ارسال کردیم، کنفدراسیون را توجه داده‌ایم که مدیریت باشگاه نسبت به آن زمان تغییر کرده و رویکرد باشگاه نیز به طبع آن متفاوت شده که این مسئله در جریان رقابت‌های این فصل لیگ قهرمانان مشهود بوده است.

وی در ادامه افزود: در بخش دیگری از نامه هم آوردیم اقدامات بسیاری را برای برگزاری آرام و امن مسابقات فراهم آورده‌ایم و این مسئله در مسابقه با الوحده و الریان مشهود بود و خوشبختانه کوچک‌ترین تخلفی صورت نگرفت و تعداد بالای تماشاگران ما افتخاری فقط متعلق به ما نبوده و برای تمام آسیاست.

سرپرست باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کردیم ما نسبت به مسئله پیش آمده حساس بودیم و فرد موردنظر هم شناسایی شد و تدابیر لازم برای جلوگیری از تکرار چنین مسئله‌ای اتخاذ شده است و براین اساس از کنفدراسیون انتظار داریم احساسات بیش از 80 هزار تماشاگر که برای حضور در ورزشگاه برنامه‌ریزی کرده‌اند و بیش از 40 میلیون هوادار پرسپولیس در تمام نقاط ایران و بلکه آسیا را لحاظ کنند. در نتیجه پیش از اینکه به تعطیلی ایران و مالزی برسیم همان روز چهارشنبه اعتراض خود را به حکم کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کردیم و منتظر پاسخ آنها هستیم.

طاهری در ادامه صحبت‌های خود به بحث محرومیت این تیم از انعقاد قرارداد با بازیکنان خارجی از سوی فدراسیون فوتبال اشاره کرد و گفت: همان‌طور که پیش از این اعلام کردیم و  تاج هم به درستی اشاره کرد باشگاه پرسپولیس در حال حاضر پرونده جاری در فیفا ندارد. ما همچون تمام باشگاه‌های دنیا موارد اختلافی در گذشته داشته‌ایم که پرونده آنها به فیفا رفته است و در نوبت رسیدگی قرار دارد، اما پرونده‌ای که منجر به حکم شده باشد و آن را حل نکرده باشیم، وجود ندارد.

وی همچنین تصریح کرد: تا به امروز بیش از 70 میلیارد ریال از مطالبات پرونده‌هایی را که در فیفا داشته‌ایم، پرداخت کردیم تا کارمان به محرومیت و مشکلات این چنینی نرسد، اما واقعاً مشکلات گذشته دست ما نیست. خوشبختانه از زمانی که هیئت مدیره و تیم مدیریتی جدید در باشگاه مستقر شدند پرونده‌ای که در فیفا به جریان افتاده و حل نشده باشد، نداشتیم که این مسئله در صحبت‌های ریاست محترم فدراسیون فوتبال هم به درستی مورد اشاره قرار گرفت و از این رو با درایت او ان‌شاءالله قراردادهای جدید هم بدون مشکلی ثبت می‌شود تا هواداران میلیونی پرسپولیس که صاحبان اصلی این تیم هستند یک تیم قوی و آماده را در فصل جدید لیگ برتر و ادامه لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا شاهد باشند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *