خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار اتلتیکو مادرید / گریزمان : دوست دارم یوونتوس قهرمان لیگ قهرمانان شود تا بوفون توپ طلا ببرد
Griezmann

گریزمان : دوست دارم یوونتوس قهرمان لیگ قهرمانان شود تا بوفون توپ طلا ببرد

مهاجم فرانسوی تیم فوتبال اتلتیکو مادرید امیدوار است که بانوی پیر با غلبه بر رئال مادرید لیگ قهرمانان را فتح کند و سنگربان این تیم هم مهم‌ترین جایزه انفرادی دنیای فوتبال را از آن خودش کند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، آنتوان گریزمان، مهاجم فرانسوی در گفت‌و‌گو با مجری برنامه «لارگرو» در شبکه رادیویی کادناسر اسپانیا اعتراف کرد ترجیح می‌دهد که یوونتوس با شکست رئال مادرید قهرمان لیگ قهرمانان شود و کاپیتان این تیم هم توپ طلای فصل آینده را از آن خود کند.

گریزمان در پاسخ به این سؤال که از بین دو فینالیست لیگ قهرمانان اروپا کدام‌یک را ترجیح می‌دهد، گفت: امیدوارم که یووه قهرمان لیگ قهرمانان شود و بوفون هم توپ طلا را ببرد.

مهاجم فرانسوی روخی بلانکو درباره غیبت طولانی مدت هموطنش کریم بنزما در ترکیب تیم ملی فرانسه نیز تأکید کرد: ما باید خودمان را با این وضعیت که بنزما در کنارمان نیست، وفق دهیم.

آیا روزی خواهد آمد که گریزمان در سوپرلیگ چین بازی کند؟ او در پاسخ این پرسش اظهار داشت: فکر نمی‌کنم که روزی آنجا بازی کنم.

گریزمان در جواب این سؤال که از دیه‌گو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید چه چیزهایی آموخته است و اینکه آیا ماندن یا نماندن او در روخی بلانکو به ماندن این مرد آرژانتینی بستگی دارد، گفت: من دوست دارم به درس گرفتن از سیمئونه ادامه دهم. او مرا به چیزی که همیشه می‌خواستم باشم، نزدیک کرده است. آینده من در اتلتیکو مادرید، اما به آینده او بستگی ندارد.

مهاجم سابق رئال سوسیه‌داد در توضیح دلیل انتخاب شماره هفت اتلتیکو مادرید هم اظهار داشت: پیراهن شماره 7 و آستین بلند را به خاطر علاقه‌ام به بکام انتخاب کرده‌ام.

گریزمان و یارانش دو هفته گذشته در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا به رئال مادرید باختند و حذف شدند، اما او اعتراف کرد که شکست‌شان در دربی مادرید فینال‌های 2014 و 2016 لیگ قهرمانان تلخ‌تر بوده است.

وی در خاتمه تصریح کرد: باختن در فینال دردناک‌تر است، چون برای فینال‌ها شما همیشه با هواداران‌تان رؤیاپردازی می‌کنید.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *