خانه / اخبار فوتبال ایران / مدیرکل حراست وزارت ورزش: با افشاکنندگان قرارداد کی‌روش برخورد می‌کنیم

مدیرکل حراست وزارت ورزش: با افشاکنندگان قرارداد کی‌روش برخورد می‌کنیم

مدیرکل حراست وزارت ورزش: با افشاکنندگان قرارداد کی‌روش برخورد می‌کنیم

مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان با انتقاد از افشای قرارداد کارلوس کی‌روش گفت: در حال بررسی این ماجرا هستیم و با افشا کنندگان قرارداد وی برخورد قانونی خواهیم کرد.

رضا حسنی خو در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص اینکه چه زمانی نشست بعدی وی و کفاشیان با کارلوس کی‌روش برگزار خواهد شد، گفت: کفاشیان به خارج از کشور رفته و منتظریم تا وی برگردد و برای ادامه مذاکرات جلسه را تشکیل دهیم. در شرایط کنونی تا زمانی که رئیس فدراسیون حضور نداشته باشد نمی‌توان جلسه‌ای ترتیب داد.

وی در خصوص انتقاداتی که از ادبیات کی‌روش مطرح کرده بود، گفت: بهرحال من صحبت کردم و گفتم که این ادبیات در شان ملت ایران نیست. البته آقای کی‌روش هم این حرف‌ها را تکذیب کرد و زیبنده ملت ایران نیست این اظهارات مطرح شود.

مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان در پاسخ به این سوال که آیا جلسه جداگانه‌ای با کی‌روش تشکیل خواهید داد، خاطرنشان کرد: من بنای دور زدن فدراسیون فوتبال را ندارم و در تمامی مراحل کار تاکید بر این داریم که رئیس فدراسیون حضور داشته باشد و در کنار آنها قرار داریم.

از حسنی خو در خصوص انتشار قرارداد محرمانه کی‌روش پرسیدیم که وی در این باره پاسخ داد: این کار خلاف اخلاق حرفه‌ای بوده و کار درستی انجام نگرفته است. ما به دنبال این هستیم که چه کسی این کار را انجام داده و پیگری‌های خود را آغاز کرده ایم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا احتمال انتشار این قرارداد از بدنه وزارت ورزش وجود دارد، گفت: بعید می‌دانم این کار از بدنه وزارت ورزش صورت گرفته باشد. من الان نمی‌گویم که از داخل فدارسیون این کار انجام گرفته است. ما به دنبال این موضوع هستیم و مطئمن باشید با مسببان آن برخورد قاطع و قانونی خواهیم کرد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *