خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار بایرن مونیخ / آنچلوتی : در فینال لیگ قهرمانان یووه را به رئال ترجیح می‌دهم
carlo anchelotti new

آنچلوتی : در فینال لیگ قهرمانان یووه را به رئال ترجیح می‌دهم

سرمربی بایرن مونیخ هنوز از اتفاقاتی که در دیدار برگشت تیمش مقابل رئال مادرید در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا افتاد، ناراحت است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، بایرن مونیخ در حالی در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مغلوب رئال مادرید شد و از رسیدن به فینال بازماند که کارلو آنچلوتی معتقد است حق تیمش در دور برگشت از این مرحله در چند صحنه بحث‌برانگیر ضایع شده است.

وی در گفت‌وگو با روزنامه «کوریره دلو اسپورت» ایتالیا  با اشاره به سه اشتباه داور در دیدار رئال مادرید – بایرن مونیخ گفت: در حق بایرن مونیخ بی‌عدالتی شد. حذف بایرن توسط رئال مادرید در تاریخ ماندگار خواهد شد، اما دنیا دید که در مادرید چه اتفاقی افتاد. اتفاقاتی که در بازی برگشت در سانتیاگو برنابئو افتاد، عادی نبود و نیاز به معرفی کمک‌داور ویدئویی است.

سرمربی پیشین رئال مادرید درباره رویارویی رئال مادرید و یوونتوس در فینال لیگ قهرمانان هم اظهار داشت: با هیجان بازی فینال را تماشا خواهم کرد و طرفدار تیمی خواهم بود که بهتر بازی کند، البته یوونتوس را به خاطر بوفون که بازیکن خودم بود، کمی ترجیح می‌دهم. قهرمانی در لیگ قهرمانان دوران حرفه‌ای جان‌لوئیجی را تکمیل خواهد کرد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *