پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 3386 29 فروردین 1394 ساعت [ 23:54 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

آرسنال در فینال جام حذفی

آرسنال در فینال جام حذفی تیفوسی : به گزارش وبسایت نود، در اولین بازی از نیمه نهایی جام حذفی انگلیس، آرسنال و ردینگ در ومبلی به مصاف هم رفتند که در نهایت یاران ونگر با دو گل سانچز، موفق شدند حریف چمپیونشیپی خود را از پیش رو برداشته و برای دومین سال پیاپی به فینال […]

آرسنال در فینال جام حذفی

Premier League & FA Cup - reaction

تیفوسی : به گزارش وبسایت نود، در اولین بازی از نیمه نهایی جام حذفی انگلیس، آرسنال و ردینگ در ومبلی به مصاف هم رفتند که در نهایت یاران ونگر با دو گل سانچز، موفق شدند حریف چمپیونشیپی خود را از پیش رو برداشته و برای دومین سال پیاپی به فینال جام حذفی انگلیس برسند.

آرسنال که روزهای خوبی را در لیگ جزیره سپری میکند، در ادامه روند خوب خود، این بار با شکست تیمی از لیگ یک انگلیس موفق شد قدم دیگری برای کسب جام حذفی بردارد.

در حالی که بیش از ۸۴ هزار تماشاگر این بازی را از نزدیک به نظاره نشستند، آرسنال با گل دقیقه ۴۰ سانچز، از حریف خود پیش افتاد.

اما این پایان کار نبود، تیم سخت کوش ردینگ به تلاش خود ادامه داد تا اینکه در دقیقه ۵۴ مک کلری توانست بازی را مساوی کند تا ردینگ در آستانه خلق یک شگفتی و یک اتفاق بزرگ در تاریخ باشگاهش قرار گیرد.

تلاش های دو تیم برای رسیدن به گل های بعدی بی نتیجه ماند تا کار در وقت های اضافه پیگیری شود، آرسنال در دقیقه ۱۰۵ از وقت های اضافه توانست بار دیگر توسط سانچز به گل برسد تا در نهایت گل های این بازیکن شیلیایی، زمینه ساز حضور آرسنال در فینال شود.

به این ترتیب آرسنال برای دومین فصل متوالی، به فینال جام حذفی رسید، آنها سال گذشته در فینال هال سیتی را شکست دادند.

دیگر تیم فینالیست در مسابقه بین تیم های استون ویلا و لیورپول مشخص خواهد شد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت