کد خبر : 34162 11 خرداد 1396 ساعت [ 18:22 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فرگوسن: بارسلونای پپ بهترین تیم تاریخ بود

سرمربی پیشین شیاطین سرخ به ستایش از بارسلونای دوران گواردیولا پرداخت و آن را بهترین تیم جهان دانست. سایت تیفوسی به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، بارسلونا در دوران پپ گواردیولا با بازی‌های درخشانی که به نمایش گذاشت ستایش همگان را برانگیخت و توانست جام‌های زیادی را به دست آورد. سرآلکس فرگوسن […]

سرمربی پیشین شیاطین سرخ به ستایش از بارسلونای دوران گواردیولا پرداخت و آن را بهترین تیم جهان دانست.

سایت تیفوسی به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، بارسلونا در دوران پپ گواردیولا با بازی‌های درخشانی که به نمایش گذاشت ستایش همگان را برانگیخت و توانست جام‌های زیادی را به دست آورد.
سرآلکس فرگوسن سرمربی اسطوره‌یی شیاطین سرخ یکی از مربیانی بود که قربانی بارسلونا گواردیولا شد.
او به ستایش از تیم گواردیولا پرداخت و آن را بهترین تیم تاریخ فوتبال جهان دانست. فرگوسن گفت: بازی مالکانه تا قبل از گواردیولا از خط دفاعی آغاز می‌شد اما گواردیولا دست به نوآوری زد و دروازبان را نقطه ابتدای بازی مالکانه قرار داد و او را هم وارد بازی کرد.

او ادامه داد: شاید این درست باشد که بگویم بارسلونا در دوران گواردیولا به ویژه در سال ۲۰۰۸ بهترین تیم تاریخ فوتبال جهان بود. من همواره به شاگردان خود می‌گویم زمانی که توپ در دست شما است از حریف در امان هستید. تیم گواردیولا استاد بازی مالکانه بود و باید او را مخترع بازی مالکانه به سبک مدرن دانست.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت