پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 34168 12 خرداد 1396 ساعت [ 14:52 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیشنهاد 100 میلیون یورویی آرسنال به امباپه

باشگاه آرسنال برای به خدمت گرفتن پدیده فوتبال فرانسه دست به کار شد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، کایلیان امباپه که در فصل اخیر در لوشامپیونه فرانسه و لیگ قهرمانان اروپا با درخششی خیره‌کننده نام خود را بر سر زبان‌ها انداخت، این روزها به شدت مورد توجه غول‌های فوتبال اروپا قرار گرفته است. از […]

باشگاه آرسنال برای به خدمت گرفتن پدیده فوتبال فرانسه دست به کار شد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، کایلیان امباپه که در فصل اخیر در لوشامپیونه فرانسه و لیگ قهرمانان اروپا با درخششی خیره‌کننده نام خود را بر سر زبان‌ها انداخت، این روزها به شدت مورد توجه غول‌های فوتبال اروپا قرار گرفته است. از امباپه به عنوان تیری آنری جدید فوتبال فرانسه یاد شده است.

حالا درست پس از اینکه آرسن ونگر قرارداد دو ساله جدیدی را با آرسنال به امضا رساند و تا سال 2019 در این تیم ماندنی شد، روزنامه «اکیپ» فرانسه خبر داد که آرسنال پیشنهادی 100 میلیون یورویی را برای جذب امباپه به باشگاه موناکو داده است.

مهاجم 18 ساله سرخ و سفیدپوشان موناکو این هفته گفته بود: همان‌طور که قبلاً گفته‌ام، فرصت کافی برای فکر کردن به پیشنهادات و آینده خودم دارم. از اینکه موناکو را ترک کنم، هراسی ندارم.

گفته می‌شود هفته گذشته باشگاه‌های رئال مادرید و منچسترسیتی پیشنهادی 130 میلیون یورویی را به موناکو داده‌اند که از سوی باشگاه موناکو رد شده است.

بر اساس گزارش «اکیپ» آرسنال به دنبال جذب الکساندر لاکازته، مهاجم المپیک لیون نیز است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت