خانه / اخبار سایر ورزش ها / خبرهای والیبال / کولاکوویچ : امیدوارم ایرانی‌ها به سالن بیایند
kolakovic volly

کولاکوویچ : امیدوارم ایرانی‌ها به سالن بیایند

سرمربی تیم ملی والیبال گفت: قصد داریم به تماشاگران حاضر در سالن و به همه آنهایی که از تلویزیون مسابقه را دنبال می‌کنند، ثابت کنیم که تیم ایران آماده است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران درباره نخستین مسابقه شاگردانش در لیگ جهانی سال 2017، گفت: امروز (جمعه) به مصاف یکی از تیم‌های برتر دنیا می‌رویم. ایتالیا نایب قهرمان المپیک است.

وی با بیان اینکه ایتالیا در هفته نخست لیگ جهانی میزبان است، گفت: به طور قطع سالن مسابقات هم پر از تماشاگران ایتالیایی خواهد شد. امیدوارم ایرانی‌ها هم به سالن بیایند و تیم ایران را تشویق کنند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران با تاکید بر اینکه مسابقات آغازین لیگ جهانی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، گفت: امیدوارم والیبال خوبی را به نمایش بگذاریم.

وی تاکید کرد: قصد داریم به تماشاگران حاضر در سالن و به همه آنهایی که از تلویزیون مسابقه را دنبال می‌کنند، ثابت کنیم که تیم ایران آماده است، زیرا یک ماه و نیم، شاید کمتر از دو ماه تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. امیدوارم برای تک تک توپ‌های بازی بجنگیم.

تیم ملی والیبال ایران از ساعت 22 و 30 امشب به وقت تهران در نخستین مسابقه خود در لیگ جهانی سال 2017 به مصاف ایتالیا می‌رود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *