پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 34173 12 خرداد 1396 ساعت [ 15:00 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مانچینی سرمربی زنیت شد + مصاحبه او بعد از پیوستن به زنیت

سرمربی پیشین اینتر، هدایت تیم فوتبال زنیت سنت‌پترزبورگ روسیه را برعهده گرفت. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه زنیت سنت پترزبورگ روسیه اعلام کرد که سکان هدایت این تیم را به روبرتو مانچینی سپرده است. مانچو دو هفته پیش از آغاز فصل اخیر سری A دست از هدایت اینتر کشید و از آن زمان […]

سرمربی پیشین اینتر، هدایت تیم فوتبال زنیت سنت‌پترزبورگ روسیه را برعهده گرفت.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه زنیت سنت پترزبورگ روسیه اعلام کرد که سکان هدایت این تیم را به روبرتو مانچینی سپرده است.

مانچو دو هفته پیش از آغاز فصل اخیر سری A دست از هدایت اینتر کشید و از آن زمان تا کنون بیکار بوده است. در چند هفته اخیر اما شایعاتی درباره احتمال بازگشت او به دنیای فوتبال مطرح شد و گمانه‌زنی‌هایی درباره مربیگری او در روسیه صورت گرفت که اکنون به حقیقت مبدل شده‌اند.

طبق بیانیه منتشر شده توسط سایت باشگاه زنیت، سرمربی پیشین منچسترسیتی، با قراردادی سه ساله که امکان تمدید آن برای دو سال دیگر هم وجود دارد به این آبی‌و‌سفیدپوشان سنت‌پترزبورگ ملحق شده است.

زنیت در فصلی که گذشت لیگ برتر روسیه را در رده سوم به پایان رساند و سهمیه لیگ اروپای فصل آینده را کسب کرد.

سرمربی جدید ایتالیایی زنیت سن پترزبورگ با ابراز خوشحالی از حضورش در این تیم روسی گفت: هدفم در تیم زنیت بردن، بردن و دوباره بردن است.

 

روبرتو ورودت را به سن پترزبورگ خوشامد می‌گوییم. به ما پاسخ دهید که اولین احساس شما پس از امضای قرارداد چه بود؟

از شما خیلی سپاسگذارم. احساس بسیار خوبی بود، زیرا سن پترزبورگ شهری فوق‌العاده و زنیت بهترین تیم روسیه است.

الان چه چیزهای درباره باشگاه زنیت و شهر سن پترزبورگ می‌دانید؟

زنیت را می‌شناسم، زیرا مدتی قبل بازی‌های این تیم را در اوج رقابت‌ها دنبال می‌کردم. تیمی خوب با بازیکنان بزرگ است. سن پترزبورگ هم یکی از مطرح‌ترین شهرهای جهان است. خیلی خوشحالم که اینجا هستم.

آیا پیش از این در سن پترزبورگ بودید؟

در گذشته هرگز، بنابراین خیلی خوشحال خواهم شد که آثار تاریخی، معماری و جاذبه‌های دیگر شهر سن پترزبورگ را بهتر ببینم.

چه جیزی درباره تیم فعلی زنیت می‌توان گفت و چه تغییراتی در انتظار این تیم است؟

این یک موضوع پیچیده است. برای پاسخ دادن به این پرسش نمی‌توانیم فقط به بازی‌های رسمی بنگریم اما به صورت شخصی باید هر یک از بازیکنان را بشناسم. برای من مساله مهم این است که هر بازیکنی را در زمان آماده‌سازی برای فصل آینده ارزیابی و سپس می‌توانیم تصمیم‌گیری کنیم. تیم زنیت در فصل اخیر لیگ برتر روسیه رتبه سوم را کسب کرد که نتیجه خوبی است اما شایستگی‌های بیشتری دارد.

چه اهدافی برای تیم زنیت سن پترزبورگ در فصل آینده  دارید؟

من فقط یک هدف دارم. آن هم بردن، بردن و دوباره بردن است. البته این هدف نیازمند کار سخت وجدیت است و با همکاری هم می‌توانیم به نتیجه برسیم. اطمینان دارم که با حمایت هواداران می‌توانیم موفق شویم. مطمئن هستم که در فصل پیش‌رو بهترین عملکرد را به نمایش خواهیم گذاشت.

پیام شما برای هواداران زنیت چیست؟

من به همه هواداران سلام می‌‌کنم و وعده می‌دهم هر روز سخت کار خواهیم کرد تا پیروزی را برای آنها به ارمغان آوریم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت