خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار رئال مادرید / مصاحبه زیدان در نشست پیش از بازی با یوونتوس
zidane cl

مصاحبه زیدان در نشست پیش از بازی با یوونتوس

سرمربی رئال مادرید معتقد است، هافبک اسپانیایی و مهاجم ولزی‌اش می‌توانند در کنار هم بازی کنند.

سایت تیفوسی به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید شنبه شب در فینال لیگ قهرمانان اروپا به مصاف یوونتوس می رود. زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: برای این بازی آماده هستیم. برای رسیدن به فینال تلاش زیادی کردیم. لالیگا را فتح کردیم علاوه بر این در شرایط خوبی قرار داریم و تنها تمرکزمان روی دیدار فرداست. شایسته رسیدن به این مرحله بودیم. فشاری روی بازیکنان نیست. مادرید می‌داند چگونه خود را با این وضعیت وفق دهد. من نیز به عنوان بازیکن و سرمربی چنین لحظاتی را تجربه کرده‌ام. شما خبرنگاران می‌دانید باشگاه مادرید به چه معنا است. می‌گویند ما شانس بیشتری داریم اما فوتبال این چنین نیست. دیدار پیش رو فینال است و در آن ممکن است هر اتفاقی رخ دهد. نه ما و نه یوونتوس بخت بیشتری برای قهرمانی نداریم. شانس هر دو تیم 50-50 است. تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا فاتح این جام شویم.

سرمربی رئال مادرید افزود: ما بازی خود را انجام خواهیم داد. می‌دانیم برابر حریفی بزرگ بازی خواهیم کرد. من و همه خواهان فینالی تماشایی هستیم. هر دو تیم باز بازی خواهند کرد. معتقدم یوونتوس بسته بازی نخواهد کرد. یوونتوس فقط این ویژگی را ندارد. آن ها باز بازی می‌کنند که این موضوع به نفع همه است.  یووه نه تنها در خط دفاع خوب است بلکه در خط حمله نیز به خوبی بازی می کند.

زیدان درباره کریستیانو رونالدو گفت: او انسانی خوب و یک بازیکن حرفه‌ای است که این موضوع کاملا مشخص است. او همیشه بیشتر می خواهد. حتی در تمرینات خواهان پیروزی است. رونالدو یک رهبر واقعی است به خصوص در زمین. در بیرون از زمین، انسان خوبی است و نگران همه است. اگر همزمان در مادرید بازی می‌کردیم بدون شک رونالدو ستاره تیم بود چون او گلزنی می‌کند. دفاع حریف را پشت سر می‌گذارد و دروازه شان را باز می کند.

ایسکو یا گرت بیل در این دیدار در ترکیب اصلی قرار خواهند گرفت؛ سرمربی فرانسوی در این رابطه اظهار کرد: نمی خواهم بگویم چه بازیکنی به میدان خواهد رفت. هر دو بازیکن می توانند کنار هم بازی کنند. در فینال می‌تواند هر اتفاقی بیفتد. مهمتر از همه این است که می توانند بازی کنند و از لحاظ فیزیکی در شرایط خوبی باشند.

او در پایان گفت: هافبک‌ها نقش کلیدی در بازی دارند. همه مهم هستند. سخت‌تر از همه  نفوذ به خط دفاعی و گلزنی است. امیدوارم مهاجمین گلزنی کنند که این کار سختی است. من خوب بازی می‌کردم اما گل‌های کمی به ثمر رساندم. گلزنی اهمیت زیادی دارد حتی اگر کم باشد. میانه میدان  اهمیت زیادی دارد و فردا نیز مهم خواهد بود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *