پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 34196 13 خرداد 1396 ساعت [ 11:36 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رونالدو : دوست ندارم برای کارهایم برنامه‌ریزی کنم

ستاره رئال مادرید آماده کمک به تیمش برای تکرار قهرمانی در اروپاست. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، کریس رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید با اعلام اینکه خودش را یک ستاره و تافته جدابافته نمی‌داند، اعلام کرد آماده درخشش در بازی نهایی لیگ قهرمانان مقابل یوونتوس است. او گفت: من از آن دست بازیکنان نیستم که […]

ستاره رئال مادرید آماده کمک به تیمش برای تکرار قهرمانی در اروپاست.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، کریس رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید با اعلام اینکه خودش را یک ستاره و تافته جدابافته نمی‌داند، اعلام کرد آماده درخشش در بازی نهایی لیگ قهرمانان مقابل یوونتوس است.

او گفت: من از آن دست بازیکنان نیستم که ویدئوی بازی‌ها را تماشا می‌کنند چون  فکر می‌کنم همه چیز در لحظه اتفاق می افتد. پیش‌بینی برخی وقایع به شما کمک می‌کند اما نباید وسواس داشت.در ضربات پنالتی، فکر کردن به اینکه به کدام سمت  ضربه می‌زنید، شاید خیلی کمک نکند.در آن لحظه چیزهای زیادی در ذهن  شما می‌گذرد. به طور کلی  دوست ندارم برای کارهایم برنامه‌ریزیکنم.خودم را کهکشانی نمی‌بینم اما بازیکنیتاریخ ساز هستم.

او در ادامه افزود: مردم فکر می‌کنند  مهاجم هستم  اما هرگز قصد نداشتم مهاجم باشم. من در پست خودم حدود 600 گل زده‌ام. همیشه دوست دارم با آزادی بیشتری بازی کنم.آماده درخشش در فینال و باز کردن دروازه یوونتوس هستم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت