پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 34229 14 خرداد 1396 ساعت [ 12:04 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

منچستریونایتد – رئال مادرید ، سوپر جام اروپا

دو تیم منچستریونایتد و رئال مادرید باید در سوپرجام اروپا برابر هم به میدان بروند. سایت تیفوسی به گزارش ایسنا، به گزارش ایسنا، در دیدار نهایی لیگ قهرمانان اروپا رئال مادرید و یوونتوس در کاردیف ولز برابر هم به میدان رفتند که این دیدار با برتری ۴ بر یک رئالی‌ها به پایان رسید. به این ترتیب […]

دو تیم منچستریونایتد و رئال مادرید باید در سوپرجام اروپا برابر هم به میدان بروند.

سایت تیفوسی به گزارش ایسنا، به گزارش ایسنا، در دیدار نهایی لیگ قهرمانان اروپا رئال مادرید و یوونتوس در کاردیف ولز برابر هم به میدان رفتند که این دیدار با برتری ۴ بر یک رئالی‌ها به پایان رسید.

به این ترتیب قهرمان های لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا مشخص شد و بنابراین دو تیم رئال مادرید و منچستریونایتد باید دیدار سوپرجام اروپا را برگزار کنند.

دیدار دو تیم رئال مادرید و منچستریونایتد ۱۷ مرداد در ورزشگاه فیلیپ دوم شهر اسکوپیه مقدونیه برگزار خواهد شد و باید ببینیم مورینیو برابر تیم سابق خود چه نتیجه ای را به دست خواهد آورد.

این ورزشگاه ۳۴ هزار نفر ظرفیت دارد و در سال ۲۰۰۹ بازسازی شده است و شرایط مطلوبی برای دیدار سوپرجام اروپا خواهد داشت.

رئال مادرید سال قبل موفق شد با برتری برابر سویا قهرمان سوپرجام اروپا شود و حالا بار دیگر باید برابر این تیم به میدان برود. همچنین با توجه به حضور کریستیانو رونالدو در جام کنفدراسیون ها، شاید این بازیکن پرتغالی در این دیدار به میدان نرود.

در طرف مقابل منچستریونایتد آخرین بار در سال ۱۹۹۱ توانست این جام را به دست بیاورد و باید ببینیم در این بازی چه عملکردی خواهد داشت.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت