خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار یوونتوس / آلگری: رئال مادرید با بازیکنان فوق‌العاده‌اش می‌تواند در هر لحظه بازی را عوض کند
Massimiliano Alegri

آلگری: رئال مادرید با بازیکنان فوق‌العاده‌اش می‌تواند در هر لحظه بازی را عوض کند

سرمربی تیم یوونتوس به تمجید از تیم رئال مادرید پرداخت.

سایت تیفوسی به گزارش ایسنا و به نقل از فوتبال ایتالیا، یوونتوس شنبه شب در فینال لیگ قهرمانان اروپا چهار بر یک مغلوب رئال مادرید شد و جام قهرمانی را از دست داد. ماسیمیلیانو آلگری پس از بازی گفت: در نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم و نتوانستیم از همه فرصت‌هایمان بهره ببریم. پیانیچ از ناحیه زانو دچار مشکل شد. در ادامه رئال مادرید ما را تحت فشار قرار داد. پس از گل نتوانستیم مثل قبل عمل کنیم و از لحاظ روحی تحت تاثیر قرار گرفتیم. ما نباید اجازه گلزنی به حریف می‌دادیم و با چنگ و دندان از دروازه‌مان دفاع می‌کردیم. باید از این بازی درس بگیریم تا در آینده مرتکب چنین اشتباهی نشویم.

سرمربی یوونتوس افزود: رئال مادرید در نیمه دوم بازی خوبی به نمایش گذاشت چون این تیم بازیکنان فوق العاده‌ای دارد  و می‌تواند در هر زمان بازی را به نفع خود تعییر دهد. گل دوم حریف تیم ما را بهم ریخت.  ما باید واکنش نشان می‌دادیم اما این اتفاق نیفتاد. زندگی به ما فرصت می‌دهد تا دوباره در فصل آینده تلاش کنیم. باید با آرامش عملکردمان را بررسی کنیم و متوجه ضعف‌های تیم شویم و آن را بر طرف کنیم.

آلگری در ادامه اظهار کرد: نیمه اول انرژی زیادی از ما گرفت. در این نیمه فرصت داشتیم تا از حریف پیش بیفتیم اما در نیمه دوم شرایط برایمان سخت شد. رئال مادرید از بازیکنان خیلی خوبی برخوردار است.

او در پایان گفت: فصل خوبی را پشت سرگذاشتیم. به یوونتوس آمدم تا عنوان کسب کنم. در این فصل کوپا ایتالیا و اسکودتو را فتح کردیم. همچنین توانستیم به فینال لیگ قهرمانان برسیم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *